"Morderca na Obozowej". Krok od tragedii

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na Woli. Kamera zarejestrować, gdy Jaguar z dużą prędkością przejechał przez pasy tuż przed pieszą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Film przesłany przez naszego czytelnika
Film przesłany przez naszego czytelnika (Youtube.com, Fot: Pawel Czerniak)
WP

Wideo dostaliśmy od czytenika, który tłumaczy, że przepuszczał pieszą, gdy nagle z dużą prędkością bez hamowania drugim pasem przejechał Jaguar. - Do zdarzenia doszło od strony Bemowa. Ul. Obozowa, róg Radziwia - wyjaśnia WawaLove czytelnik .

Marta Sulowska rzecznik prasowy policji na Woli tłumaczy, że na podstawie takich filmów, trudno jest określić prędkość kierowcy. - Natomiast jeśli mówimy o złamaniu ruchu drogowego np:. zakaz wjazdu, zakaz postoju, możemy tam pojechać i sprawdzić, wtedy jest możliwość wszczęcia postępowania - mówi WawaLove rzecznik.

WP

Przeczytaj też: Chciał zostać chrzestnym, ksiądz ma wątpliwości. "Należy do SLD"

Z kolei Antoni Rzeczkowski z Komendy Stołecznej tłumaczy, "aby wszcząć postępowanie musi być świadek, nie wystarczy przesłać film na komendę". - Świadek pomoże nam w szczegółowych ustaleniach - mówi WawaLove Rzeczkowski. Dodaje, że za takie wykroczenie w ruchu drogowym mandat może wynieść do 500 zł i 10 punktów karnych. - Można też zatrzymać prawo jazdy i skierować sparwę do sądu. Wtedy kara może wynieść do 5 tys. zł albo zatrzymanie prawa jazdy do 6 miesięcy - wyjaśnia funkcjonariusz.

Zobacz także: J PiS będzie ścigać za "tęczowego orła". Miller: ONR może więcej

WP

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Polub WawaLove
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP