Trwa ładowanie...

Negocjator w metrze. Mężczyzna wszedł na dach i groził, że skoczy

Policja próbuje nakłonić mężczyznę do zejścia.

Share
Negocjator w metrze. Mężczyzna wszedł na dach i groził, że skoczy
d4dec8v

Mężczyzna wszedł na dach w metrze Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Na miejsce przyjechałą policja, straż pożarna i pogotowe ratunkowie. - Groził, że zrobi sobie krzywdę - mówi komisarz Monika Brodowska ze stołecznej policji.

Na miejscu jest nasz reporter. - Służby porządkowe zamknęły stację i nie wpuszczają nikogo. Mężczyzna siedział na kopule nad ruchomymi schodami - mówi.

Fot. WawaLove

d4dec8v

Informację potwierdza stołeczna policja. - Obcokrajowiec wszedł na zadaszenie metra, groził, że zrobi sobie krzywdę i że skoczy. Policjanci wezwali tłumacza, żeby negocjował z mężczyzną. Nastęnie weszli na dach i go obezwładnili. Jest już w rękach ratowników. Nie wiemy jakiej jest narodowości, ale najprawdopodobniej to Ukrainiec - mówi nam komisarz Monika Brodowska.* *

Rzeczniczka metra Anna Bartoń potwierdza, że mężczyzna jest obywatelem Ukrainy. - Metro fukcjonuje normalnie. Zamknięte jest tylko jedno wyjście - informuje.

Fot. Wawalove

d4dec8v

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Najpierw hitlerowcy zamiast powstańców, a teraz? W Łomiankach powstał nowy mural

d4dec8v
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dec8v