Trwa ładowanie...

Nietypowa wymiana zdań w jednym z bloków na Białołęce

Przy wejściu do klatki schodowej w bloku pojawiło ogłoszenie, w którym poproszono, by nie trzaskać drzwiami. Jeden z sąsiadów odpowiedział, że to wina administracji. - To jakaś znieczulica, sąsiadka już drugi raz wiesza kartkę z prośbą - pisze autorka zdjęcia.

Nietypowa wymiana zdań w jednym z bloków na BiałołęceŹródło: Facebook.com, fot: Dorota Chojnacka
d2d0saf
d2d0saf

- Proszę nie mieć pretensji do sąsiadów tylko do administracji, która od wielu lat nie chce wymieniać drzwi - tak brzmi odpowiedź sąsiada.

Autor ogłoszenia postanowił wyjaśnić, że jak się przytrzyma drzwi, to nie będą trzaskać i dokleił kolejną kartkę. Zaznaczył, że taka czynność zajmuje mniej czasu niż napisanie kartki. - A jeśli administracja nie potrafi pomóc, to trzeba liczyć na sąsiadów - dodaje lokator.

Autorka zdjęcia zauważyła ogłoszenie i postanowiła udostępnić w sieci. - To jakaś znieczulica, sąsiadka już drugi raz wiesza kartkę z prośbą. Czy nie można zrozumieć ogłoszenia, że ma małe dziecko, które się budzi wraz z hukiem drzwi i po prostu zamknąć cicho tak, jak byśmy sami byli na jej miejscu - czytamy we wpisie.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Minister Brudziński tłumaczy się z decyzji wojewody mazowieckiego. "Dzień Strażaka będzie na pl. Piłsudskiego"

d2d0saf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d0saf