Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Bistro z Antenką

Pierwszy lokal Warszawie, który ma wódkę "Żyletę". Wódeczka, tatar, dobry mecz i komentujący go na żywo Michał Pol - brzmi nieźle!

Nowe miejsce: Bistro z Antenką
deblf4f
deblf4f

Bistro z Antenką pojawił się na Żurawiej dosłownie kilka dni temu. To mocno przypominający peerelowskie lokale bar, tyle, że ten jest z tzw. wkładką - do schaboszczaka możemy zamówić sobie lornetę, czyli podwójną wódeczkę. Poza tym to dość typowy bar mleczny - dania leżą w ladach, jak w starszych lokalach gastronomicznych. Dostaniemy tu schaboszczaka z kapustą, barszcz z krokietem, śledzia, rybę po grecku, tatar lub nóżki. Do tego możemy usiąść tu przy długim, wspólnym stole. Do picia jest m.in. wódeczka i oranżada.

Bistro z Antenka to też pierwszy bar w stolicy, w którym dostępna będzie wódka "Żyleta". Co to oznacza?
Wielkie mecze piłkarskie komentować tu będzie na żywo znany komentator sportowy Michał Pol. Ma to robić podobno w specjalnym berecie z antenką.

Ceny: wódeczka kosztuje 4,9 zł, schaboszczak 18, ale jeśli ktoś jest sprytny, to tanio "złoży" sobie fajny obiad. Sałatka (i niektóre inne potrawy zza szkła) kosztują tu zaledwie 3 złote, tatar - 6. Więc nie jest drogo. Dodatkowo, od września ruszą programy lojalnościowe dla studentów (z ważną legitymacją!) i uczniów - przede wszystkim stałe zniżki, ale również ekstra promocje, np. siódmy posiłek gratis.

Bistro z Antenką
Żurawia 16/20,
Godziny otwarcia: codziennie 9.00-24.00 (w wakacje do ostatniego klienta)
STRONA internetowa.

deblf4f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
deblf4f