Trwa ładowanie...

Nowe miejsce: Ekierka Siedem

Pojedź na Wolę i przenieś się w czasie do okresu PRL-u! Zobacz stare meble, porcelanę, lampki, plakaty, dekoracje, sprzęt RTV, kolekcję butelek po napojach, pocztówki i setki innych rzeczy. Na otwarciu klasyczna oranżada w szklanych butelkach!

Nowe miejsce: Ekierka Siedem
d12n6bb
d12n6bb

Wszystko zaczęło się od strony na Facebooku poświęconej wzornictwu i życiu codziennemu z lat 1950-89. Teraz Ekierka Siedem postanawia przenieść się z Internetu w przestrzeń Warszawy. Postanowiliśmy udostępnić Wam nasze zbiory w postaci namacalnej - mówią Marta Wojdyło i Adam Krawczyk, właścieciele Galerii Sztuki Użytkowej "Ekierka Siedem".

Na 170m², w starej cukierni na Woli, znajdziemy przedmioty codziennego użytku z minionej epoki. Obejrzymy tu meble, porcelanę, lampki, plakaty, dekoracje, sprzęt RTV, kolekcję butelek po napojach, pocztówki i setki innych rzeczy. Udostępniamy dla Was* kilkaset książek* z naszego księgozbioru, które możecie przejrzeć siedząc wygodnie w* fotelach z lat 60-tych* - mówią - Planujemy szereg wystaw poświęconych wzornictwu, Warszawie i życiu w Polsce Ludowej . Oprócz tego projekcje filmów, spotkania, koncerty.

Obok galerii będzie działał* sklep, w którym będziecie mogli zakupić gruntownie odnowione elementy wyposażenia wnętrz z epoki: krzesła, fotele, stoliki, porcelanę, szkło, oświetlenie itp. Będzie także *stoisko odzieżowe "Love All Vintage" a na nim klasyczne produkty firmy Adidas z lat 1970-2000 - bluzy, dresy, buty, torby. Śmiało możemy powiedzieć, że to największa kolekcja starych, oryginalnych adidasów w Polsce.

Otwarcie Galerii Sztuki Użytkowej "Ekierka Siedem" zacznie się już dzisiaj o godzinie 16:00, a skończy jutro o 23:00. Będziemy serwować klasyczną oranżadę w szklanych butelkach - do wyboru czerwona lub biała - zachęcają właściciele. Będzie także loteria fantowa i filmy edukacyjne z okresu PRL-u.

Galeria Sztuki Użytkowej "Ekierka Siedem" ul. Górczewska 27/35

d12n6bb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12n6bb