Trwa ładowanie...
d2upl98

Nowy spot Patryka Jakiego. Przekonał Cię?

Kandydat Prawa i Sprawiedliwości opublikował w serwisie YouTube spot wyborczy. W materiale możemy usłyszeć o wszystkich jego zasługach. - Stańmy razem do walki o uczciwą Warszawę - apeluje Jaki.
Share
Spot wyborczy Patryka Jakiego (screen)
Spot wyborczy Patryka Jakiego (screen)Źródło: YouTube, Fot: Patryk Jaki
d2upl98

Na początku nagrania słyszymy, że jest on wiceministrem sprawiedliwości oraz przewodniczącym komisji weryfikacyjnej ds. warszawskiej reprywatyzacji, posłem dwóch kadencji oraz posiada wieloletnie doświadczenie w samorządzie.

- Zarządza z sukcesami jednym z największych rządowych budżetów, zwiększył o 60 proc. przychody podległych mu instytucji państwowych. Jest autorem innowacyjnego programu "Praca dla więźniów", który najszybciej na świecie zwiększył liczbę zatrudnionych skazanych - słyszymy w materiale.

Następnie lektor wspomina, że Jaki przeprowadził przez Sejm ustawę zakazującą odbierania rodzicom dzieci z powodu biedy, stworzył Muzeum Żołnierzy Wyklętych oraz jest autorem rejestru pedofilów.

d2upl98

Przeczytaj też:Jaki nabija się z propozycji konkurenta. "Obiecuje to samo, co Platforma w 2006 roku"

Na końcu filmu Patryk Jaki deklaruje, że będzie zdeterminowany do tego, żeby pomagać ludziom, nawet jeśli będzie chodziło o tak pogardliwie traktowanego przez państwa, jednego człowieka. - Władza publiczna jest od tego, żeby pomagać nawet jednemu człowiekowi - podkreślił.

Zobacz także: Trzaskowski kontra Jaki. Andrzej Halicki komentuje najnowszy sondażakiego

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d2upl98

Podziel się opinią

Share
d2upl98
d2upl98