Trwa ładowanie...
d38he5c

Od 6 lat znęcał się nad żoną

Bił kobietę, szarpał ją, dusił oraz wyzywał. Policję wezwali w końcu zaniepokojeni sąsiedzi
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Od 6 lat znęcał się nad żoną
d38he5c

Marcin O. od 2008 roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Bił ją regularnie, kopał, szarpał i wyzywał. Z dnia na dzień sytuacja stawała się coraz poważniejsza, jednak kobieta nie miała odwagi, aby poprosić kogokolwiek o pomoc.

Czytaj też: 32-latek od 11 lat znęcał się nad żoną!

W miniony weekend pijany 32-latek po raz kolejny urządził awanturę w domu. Marcin O. zaczął szarpać swoją żonę. Gdy uderzył ją mocno, kobieta zaczęła wzywać pomocy. Zaniepokojeni sąsiedzi, którzy usłyszeli krzyki dochodzące z mieszkania, wezwali w końcu policję. Przybyli na miejsce zdarzenia mundurowi w porę weszli do mieszkania i zapobiegli tragedii. W lokalu zastali nieprzytomną kobietę, której zaczęli udzielać pomocy. Wezwali też karetkę. Kobieta została przewieziona do szpitala. Pijany napastnik został zatrzymany. Miał we krwi 3 promile alkoholu.

d38he5c

Gdy Marcin O. wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty za znęcanie się fizyczne i psychiczne nad żoną. Sąd zastosował wobec mężczyzny areszt na okres 3 miesięcy. Teraz grozi mu 5 lat więzienia.

Czytaj też: Saramonowicz o Warszawie: "pełnokrwista kobieta, święta i dziwka, brzydka i zarazem niebywale piękna w zależności od własnego kaprysu"

d38he5c

Podziel się opinią

Share

d38he5c

d38he5c