Trwa ładowanie...

Od jutra chaos w Centrum. Jak dojechać?

Metro nie będzie kursować między stacjami Centrum i Ratusz-Arsenał. Sprawdź, co się zmieni!

Share
Od jutra chaos w Centrum. Jak dojechać?
d370ar3

Na początek dobra wiadomość: metro z Kabat do stacji Centrum pojedzie jak zwykle, z tą samą częstotliwością.
Niestety z Młocin do przystanku Ratusz-Arsenał będzie jeździło rzadziej. Co 5-6 minut.

Specjalna linia Z1 pojedzie ze stacji Politechnika przez pl. Konstytucji, ul. Marszałkowską, pl. Bankowy, ul. gen. Andersa i Mickiewicza do pl. Wilsona. Ci, którzy chcą przejechać przez centrum, mogą skorzystać też z linii 520, która zatrzymywać się będzie dodatkowo na przystankach metro Świętokrzyska i przystanku Królewska.

Linie 6 i 15 zmienią trasy: 6 pojedzie do pętli Marymont-Potok. 15 do stacji Marymont. Dwie dodatkowe linie - 74 (Annopol do pl. Narutowicza przez most Gdański) i 75 (metro Marymont do pl. Narutowicza).**

d370ar3

Trasy zmienią też autobusy z Białołęki. E-4 pojedzie rano mostem Grota-Roweckiego, Wisłostradą i ul. Krasińskiego do pl. Wilsona i metra Marymont. Wróci ul. Słowackiego i al. Armii Krajowej. Po południu trasa zostaje bez zmian.

E-8 pojedzie dokładnie tą samą trasą, co E-4, tyle, że przez cały dzień. Autobus 500 z ronda Starzyńskiego pojedzie ul. Jagiellońską i mostem Śląsko-Dąbrowskim do metra Ratusz-Arsenał. 508 dowiezie pasażerów do Hali Marymonckiej.

Najepiej wybrać tramwaj. ZTM uruchomił dodatkowe linie, jeżdżące przez centrum miasta: 74 i 75 W godzinach szczytu odjeżdżać będą co minutę. Dodatkowo, wokół wszystkich wyjść na stacjach metra Centrum i Ratusz Arsenał będą stali pracownicy ZTM, którzy pomogą w wybraniu połączeń pomagać będą pracownicy ZTM. Powodzenia!

d370ar3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d370ar3