Trwa ładowanie...

Odważ się być zdrowym na Narodowym

Na stadionie trwa piknik rodzinny.

Odważ się być zdrowym na Narodowym
d2pb3hf
d2pb3hf

Dziś do godz. 16.00 na PGE Narodowym potrwa piknik rodzinny „Odważ się być zdrowym na Narodowym”, któremu towarzyszył będzie bieg pt. „Zabiegana Mama”.

To już druga edycja akcji „Odważ się być zdrowym na Narodowym” zainicjowanej przez Fundację Instytutu Matki i Dziecka oraz PGE Narodowy. Ma ona na celu wspieranie profilaktyki otyłości wśród dzieci i młodzieży. Tegoroczna edycja wydarzenia realizowana jest przy współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki, programem „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”, Centrum Edukacji Obywatelskiej, programem „Szkoła na Widelcu”, Fundacją FitKid, Kroplą Beskidu, Szybką Koleją Miejską, a także firmami VE, Dobra Forma i Run Vegan. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Piknik obfituje w takie atrakcje jak: warsztaty kulinarne i sportowe, konsultacje z dermatologami, pokazy taneczne, bezpłatne konsultacje z edukatorami z programu „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”, bezpłatne przeglądy dentystyczne, gry terenowe, pokazy trików sportowych.

Oprócz pikniku organizatorzy zapraszają również na bieg wokół Stadionu pt. „Zabiegana mama”. Dystans biegu to 3 km w trzech pętlach wokół korony Stadionu Narodowego. Zależnie od indywidualnych możliwości po każdym okrążeniu można zakończyć bieg i na mecie odebrać medal. Na bieg zaproszeni są wszyscy, dorośli i dzieci. Zarówno ci, którzy lubią aktywność fizyczną a także ci, którzy chcą się do niej przekonać. Warto zabrać przyjaciół, sąsiadów czy kolegów z podwórka swojego dziecka. Tego dnia najważniejsza będzie dobra atmosfera.

d2pb3hf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pb3hf