Trwa ładowanie...
d44clrw

Oto nowa maskotka Straży Miejskiej. Wabi się "Słoik"

Zdezorientowany i wystraszony szczeniak został zauważony przez jedną ze strażniczek na przystanku tramwajowym. Postanowiła zabrać błąkającego się po Młynowie pieska do pobliskiej siedziby. Jeden z mundurowych podjął decyzję o przygarnięciu zwierzęcia. Od teraz "Słoik" ma nowy dom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Błąkającego się po Młynowie szczeniaka przygarnęli strażnicy miejscy
Błąkającego się po Młynowie szczeniaka przygarnęli strażnicy miejscy (Straż Miejska)
d44clrw

Ta historia chwyta za serce. We wtorek 5 marca w pobliżu siedziby straży miejskiej przy ul. Młynarskiej znaleziono zagubionego szczeniaka. Błąkał się w okolicy przystanku tramwajowego. Przechodząca tamtędy strażniczka zauważyła pieska i zapytała czekających tam podróżnych, czy ktoś jest jego właścicielem. Niestety, bezskutecznie.

Co więcej, jedna z osób znajdujących się na przystanku poinformowała kobietę, że chwilę wcześniej podjechał w to miejsce samochód, z którego ktoś wyrzucił czworonoga. Strażniczka nie miała innego wyboru, więc przygarnęła porzuconego malucha. Wieści o uroczym zwierzątku bez pana szybko rozniosła się po "firmie".

Na nowego opiekuna nie trzeba było długo czekać. "Jeden ze strażników podjął męską decyzję przygarnięcia psa" - donosi Straż Miejska. - Od teraz Słoik, bo takie dostał imię, będzie wiódł szczęśliwe życie razem z suczką Figą i kotem Piorunem - czytamy w komunikacie.

d44clrw
Straż Miejska w Warszawie
Podziel się
Straż Miejska w Warszawie
Podziel się
Straż Miejska w Warszawie
Podziel się

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Ogromne kontrowersje wokół karty LGBT. Katarzyna Lubnauer komentuje

d44clrw

Podziel się opinią

Share

d44clrw

d44clrw