Trwa ładowanie...

Otwarcie tunelu aerodynamicznego już w maju!

Poczuj się, jakbyś skakał z 4000 metrów!

Otwarcie tunelu aerodynamicznego już w maju!
dp8hxee
dp8hxee

Czy kiedykolwiek marzyliście o lataniu niczym ptak? Flyspot to miejsce w którym grawitacja nie istnieje! - chwalą się właściciele tunelu aerodynamicznego, który zostanie otwarty już w maju. O tym przedsięwzięciu pisaliśmy jeszcze w grudniu 2012 roku. Zapowiadano wówczas, że tunel będzie gotowy na wiosnę 2013. Cóż, lepiej późno niż wcale. Na oficjalnej stronie można już rezerwować bilety.

Flyspot (bo tak się obecnie nazywa projekt) to pionowy tunel o średnicy 4,5 metra z zamkniętym obiegiem powietrza. W środku zamontowane ma wentylatory (każdy o mocy 1,4 MW), które wytwarzają jednorodny strumień powietrza o prędkości do 280 km/h. Wskakujemy do środka i możemy się poczuć, jak byśmy skakali ze spadochronem. Pierwszy tunel aerodynamiczny w Polsce powstaje niedaleko Warszawy - na granicy z Ożarowem Mazowieckim. Mieści się około 20 minut od lotniska Okęcie, tuż zaraz obok obwodnicy Warszawy (przy węźle Warszawa Zachód). "Latać" będzie można od 20 maja.

Zabawa nie jest tania. Za dwa loty (jeden trwa 60 sekund)
musimy zapłacić ponad 200 zł. Dokładny cennik wygląda tak:
Dzieci: 2 loty - 219 zł
Dorośli: 2 loty - 249 zł
Pary: 4 loty - 489 zł
Pakiet Familijny: 2 osoby dorosłe i min. 1 osoba poniżej 18 roku życia- 699 zł.

Są też promocje i zniżki okresowe. Miłośnicy takiego latania powinni więc śledzić fanpage Flyspotu . Na stronach można rezerwować dokładny termin (konkretne minuty po wybraniu dnia i godziny). Tunel mieści się przy ul. Poznańskiej 33 (w Ożarowie). Dodatkowe szczegóły znajdziemy na ich stronie . *Zobaczcie teaser! *

dp8hxee
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dp8hxee