Trwa ładowanie...
d4m6kda

Pijany znęcał się nad żoną!

Grozi mu do 5 lat więzienia
Share
Pijany znęcał się nad żoną!
d4m6kda

Policja z Mokotowa dostała wezwanie na interwencję domową. Na miejscu zatrzymano 56- latka, który pod wpływem alkoholu znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Zobacz też: Broń palna bez zezwolenia, alkohol i papierosy bez akcyzy [wideo]

Na mokotowski komisariat wpłynęło wezwanie od kobiety, która nie mogła poradzić sobie z pijanym mężem. 56-latka ze strachu zadzwoniła na policję prosząc o pomoc. W mieszkaniu na terenie dzielnicy, do którego zostali skierowani, zastali pijanego mężczyznę i przerażoną żonę. Po zbadaniu sprawy policjanci zatrzymali 56-letniego Andrzeja S. Z relacji kobiety i sąsiadów wynika, że mężczyzna upił się i wszczął awanturę. Wszystko wskazuje na to, że nie był to pierwszy raz. Kobieta zeznała, że mąż często nadużywa alkoholu i staje się wobec niej agresywny. Pijany obraża ją, obrzuca wyzwiskami, a nawet szturcha i popycha.

d4m6kda

Mężczyzna w chwili zatrzymania miał ponad dwa promile alkoholu we krwi. Został mu postawiony zarzut za znęcanie się, za co może grozić mu kara do 5 lat więzienia. Prokurator wystąpił z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie mężczyzny, na okres dwóch miesięcy, do którego sąd się przychylił.

Czytaj też: 32-latek od 11 lat znęcał się nad żoną!

d4m6kda

Podziel się opinią

Share
d4m6kda
d4m6kda