Piotr Guział broni Janusza Korwin-Mikkego [WIDEO]

"To co zrobił JKM nie mieści się w cywilizowanych odruchach. Jednak zrobił to Boniemu, donosicielowi SB i kłamcy" - komentuje burmistrz Ursynowa
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piotr Guział broni Janusza Korwin-Mikkego [WIDEO]

Wszystko zaczęło się podczas spotkania ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego z polskimi posłami do Parlamentu Europejskiego. 

Czytaj też:  Nie było gwałtu w Lesie Kabackim? Tak sugeruje Piotr Guział

Jak relacjonuje Michał Boni - eurodeputowany PO i były szef Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji - powiedział on "dzień dobry" posłowi Korwin-Mikkemu. A ten uderzył go w twarz. "To nie jest normalne!" - napisał na Twitterze Boni. MSZ zdecydowało się z kolei skierować zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie.

Janusz Korwin-Mikke zapowiadał wcześniej, że gdy spotka posła Boniego, dojdzie do rękoczynów. "**Gdy zro­bi­łem usta­wę lu­stra­cyj­ną, on na­zwał mnie idio­tą i oszo­łomem, że mogę go po­dej­rze­wać. Parę lat póź­niej przy­znał się, że był agen­tem. Nie prze­pro­sił mnie, więc gdy go spo­tkam, dam mu w mordę**" - mówił Janusz Kor­win-Mik­ke w tygodniku "Do Rzeczy".

Michał Boni z kolei powiedział, że wielokrotnie przepraszał już za rzeczy, które - jak mówi - był zmuszony podpisać wiele lat temu:

"Pan poseł Korwinn-Mikke w 1992 roku wnioskował i ujawnienie listyosób, które były wtedy uznane za agentów. Myślę, że czuje się czymś poruszony. Ja nie wypowiadałem się na temat pana Korwina-Mikke i uważam całą sprawę za zamkniętą. To co miałem do powiedzenia w tej sprawie, powiedziałem, przeprosiłem. Z pokorą przyjmuję w sieci różne ataki na swój temat, ale to jest złamanie normy" - powiedział były minister Boni.

Co na to Piotr Guział ?

Burmistrz Ursynowa nie powtrzymał się i także skomentował sprawę na swoim Twitterze. "**To co zrobił JKM nie mieści się w cywilizowanych odruchach. Jednak zrobił to Boniemu, donosicielowi SB i kłamcy. To nieco usprawiedliwia**" - skomentował Guział. 

Jak dalej komentuje pod tym tekstem burmistrz Ursynowa "Boni donosił na kolegów. Być może przez niego wielu ludzi dostało w twarz od esbeków. Dziś jest pupilem władzy. To chore".

Co Wy myślicie o tej sprawie? Czekamy na Wasze komentarze!

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.