Trwa ładowanie...
d1osaya

Pożar samochodu w centrum miasta. Ewakuacja teatru i ministerstwa

Dwie osoby, które próbowały gasić ogień, zostały poparzone.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pożar samochodu w centrum miasta. Ewakuacja teatru i ministerstwa
d1osaya

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło na wjeździe do podziemnego garażu pod budynkiem przy Litewskiej 1. Spłonął dostawczy samochód. Jak relacjonuje tvnwarszawa.pl, dwie osoby, które próbowały gasić auto, są poparzone. Ewakuowano pobliski Teatr Syrena oraz Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

Dostawczy samochód marki volkswagen zapalił się pod budynkiem przy Litewskiej 1, w pobliżu Teatru Syrena. Jak podaje tvnwarszawa.pl, prawdopodobną przyczyną pożaru było uszkodzenie przewożonej samochodem butli z gazem. Auto należało do firmy budowlanej. Dwie osoby, które próbowały ugasić ogień, zostały poparzone. * *

Według doniesień stołecznej straży pożarnej, z biurowca przy którym spaliło się auto, ewakuowano 10 osób, 30 z Teatru Syrena i 300 z Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Na szczęście pożar został opanowany. - Trwa schładzanie butli z gazem technicznym, prawdopodobnie z acetylenem, które były w samochodzie - przekazał tvnwarszawa.pl Piotr Gąska z komendy straży pożarnej.

d1osaya

Dodał również,że akcja gaśnicza potrwa jeszcze parę godzin. Z tego powodu zamknięta dla ruchu jest całkowicie Litewska, zablokowany jest jeden pas w al. Szucha.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Oprac. Karolina Pietrzak

Przeczytajcie również: Ordo Iuris straszy studentów prokuraturą. Bo nie chcą spotkania z działaczką antyaborcyjną

d1osaya

Podziel się opinią

Share
d1osaya
d1osaya