Trwa ładowanie...
d4j83mv

Pracodawca może ci dofinansować bilet ZTM. "Wystarczy wysłać maila"

Ruszył program "Agent mobilności” przygotowany przez Zarząd Transport Miejskiego w Warszawie. Każdy pracodawca może teraz dofinansować swoim pracownikom bilet długookresowy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (WP.PL, Fot: Andrzej Hulimka)
d4j83mv

"Agent mobilności" to nowa forma bonusu socjalnego dla pracowników. "Wystarczy wysłać maila do ZTM, by otrzymać ofertę i umowę" - informuje warszawska radna Aleksandra Gajewska.

To pracodawca zadecyduje, ile będzie chciał dopłacić pracownikowi za bilet. Istnieje możliwość zaprojektowania spersonalizowanej karty z logo firmy. - Dzięki temu pracownik identyfikuje się ze swoim miejscem pracy - mówi nam rzecznik ZTM Michał Grobelny.

- Oficjalnie ruszyliśmy z programem 1 lutego. Jest on organizowany w ramach promocji transportu publicznego jako ekologicznego środka transportu. Możemy współpracować z każdym podmiotem, który jest zainteresowany. Wystarczy się do nas zgłosić - tłumaczy rzecznik.

d4j83mv

Dofinansowanie dotyczy biletów długookresowych. Grobelny zaznacza, że w ramach programu nie ma dodatkowych zniżek na bilety.

Powody do zadowolenia mają również posiadacze Eko kart. Od 1 lutego mogą bezpłatnie parkować na parkingach Parkuj i Jedź poza godzinami otwarcia tych obiektów, a także za darmo korzystać ze stacji ładowania.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: "Wojewoda wykorzystał sytuację". Nerwowo po blokadzie ulic wokół ambasady Izraela

d4j83mv

Podziel się opinią

Share
d4j83mv
d4j83mv