Trwa ładowanie...
d3uhnv2

Rafał Trzaskowski tej wizyty długo nie zapomni. Drwiny szefa MON

Rafał Trzaskowski i jego nocna wizyta w warszawskim klubie to temat wyjątkowo chętnie komentowany przez polityków rządzącego obozu. Szef MON przypomina, że stolica nadal ma problem z awarią sieci oczyszczalni Czajka". - A on taki wyluzowany - mówi z ironią Mariusz Błaszczak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Trzaskowski tej wizyty długo nie zapomni. Drwiny szefa MON
Rafał Trzaskowski tej wizyty długo nie zapomni. Drwiny szefa MON (Getty Images, pudelek.pl)
d3uhnv2

Kłopoty Rafała Trzaskowskiego rozpoczęły się po upublicznieniu nagrania z jego wizyty w klubie muzycznym nad Wisłą w Warszawie. Na filmie widać moment, w którym prezydent Warszawy stwierdza, że "to jego miasto" i próbuje wynegocjować zmianę muzyki. Kiedy sprawa trafiła do mediów, koledzy z opozycji zaczęli bagatelizować "interwencję" Trzaskowskiego w klubie, ale politycy z obozu Prawa i Sprawiedliwości nie marnują okazji.

Do grona krytyków ze strony PiS dołączył szef MON Mariusz Błaszczak. Pytany w radiowej Jedynce o tymczasowy most wojskowy na Wiśle, nie zapomniał odnieść się incydentu w klubie.

Zobacz też: Rafał Trzaskowski nagrany w klubie. Prof. Antoni Dudek: za trzy lata będzie politykiem przeterminowanym

Błaszczak pytany o listopad, który wojsko wskazało jako termin zdjęcia z Wisły tymczasowego mostu, stwierdził, że wszystko zależy od władz Warszawy.

d3uhnv2

Szef MON wyjaśnił, że stołeczny magistrat został poinformowany, że warunki klimatyczne nie pozwalają utrzymywać dłużej wojskowej przeprawy z tymczasowym rurociągiem z nieczystościami płynącymi do oczyszczalni "Czajka". Chodzi m.in. o zagrożenie ze strony kry i lodu.

- Później rzeczywiście będzie kłopot. Władze Warszawy zapewniały, że do tego czasu usuną awarię. Czy tak się stanie? Zobaczymy, biorąc pod uwagę nieodpowiedzialność władz Warszawy i ostatnie "występy" prezydenta Trzaskowskiego w klubach nad Wisłą... On taki wyluzowany jest - mówił Błaszczak z wyczuwalną drwiną w głosie.

- Szambo leje się do Wisły, a on się wyluzowuje - ironizował minister na antenie Polskiego Radia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3uhnv2

Podziel się opinią

Share
d3uhnv2
d3uhnv2