Trwa ładowanie...

Rekordowy miesiąc w historii Lotniska Chopina. We wrześniu odprawiono 1,1 mln pasażerów

Port odnotowuje systematyczny wzrost liczby podróżnych.

Share
Rekordowy miesiąc w historii Lotniska Chopina. We wrześniu odprawiono 1,1 mln pasażerów
d1nw2ml

Wrzesień okazał się najlepszym miesiącem pod względem ilości obsłużonych pasażerów. Lotnisko Chopina podkreśla, że wynik 1,158 mln może jeszcze zostać poprawiony. Liczba korzystających z usług portu na Okęciu systematycznie wzrasta. W porównaniu do analogicznego okresu w zeszłym roku odnotowano przyrost o 4,6%. Co warte podkreślenia wynik jest o tyle zaskakujący, że okres największego potoku pasażerskiego przypada zazwyczaj w miesiącach wakacyjnych.

- Pragnę z całą mocą podkreślić, iż stały przyrost liczby osób obsługiwanych na Lotnisku Chopina łączy się ze wzrostem zadowolenia naszych pasażerów. Staramy się o osiągnięcie celu odprawienia 11 milionów podróżnych z końcem tego roku, ale nie idziemy na żadne kompromisy. Najwyższa jakość świadczonych usług i bezpieczeństwo pozostają naszym priorytetem – powiedział Michał Kaczmarzyk, Dyrektor Lotniska .

Przez pierwsze trzy kwartały bieżącego roku z usług Lotniska Chopina skorzystało ponad 8,75 mln pasażerów , czyli o 6,5 % więcej aniżeli w tym samym okresie 2014r.

d1nw2ml
d1nw2ml
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1nw2ml