Trwa ładowanie...

Rzucił się z siekierą na policjanta!

Policjanci z Białołęki interweniowali w związku z wybijaniem szyb w wiatach przystankowych. Skończyło się na strzałach z broni złużbowej

Rzucił się z siekierą na policjanta!
d3g8syj
d3g8syj

To zdarzenie miało miejsce kilka dni temu. Było około 6:00 nad ranem, gdy policjanci z Białołęki interweniowali po otrzymaniu informacji o niszczeniu przystanku. Jakiś mężczyzna wybijał szyby w wiatach przystankowych.

Po dojechaniu na miejsce zgłoszenia policjanci rozpoczęli poszukiwania podejrzewanego mężczyzny. Ten, na widok funkcjonariuszy , zaczął uciekać. Po krótkim pościgu, mężczyzna zatrzymał się, odwrócił w stronę policjanta i chwycił za siekierę, którą miał schowaną pod ubraniem. Po chwili podniósł ją do góry i ruszył w stronę policjanta. W tym czasie funkcjonariusz po okrzyku: „stój, policja”, wezwał mężczyznę do odrzucenia siekiery. Kiedy ten zamachnął się w jego kierunku, policjant oddał strzał z broni służbowej w jego kolano. Funkcjonariusze wezwali na miejsce karetkę pogotowia, która zabrała mężczyznę z raną postrzałową do szpitala .

Adam R. został zatrzymany. Śledczy zebrali materiał dowodowy. 34-latek usłyszał zarzuty czynnej napaści na funkcjonariusza Policji oraz uszkodzenia mienia. Na wniosek prokuratury wobec mężczyzny zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

d3g8syj
d3g8syj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3g8syj