Trwa ładowanie...
d3a4ur9

Schetyna tłumaczy, dlaczego Trzaskowski ma trudnego rywala. "Rozdaje jabłka"

- Ma bardzo ciężką kampanię, bo ma jako przeciwnika osobę, która nie ma żadnych ograniczeń, to znaczy rozdaje jabłka - powiedział w TVN24 Grzegorz Schetyna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Grzegorz Schetyna o Trzaskowskim
Grzegorz Schetyna o Trzaskowskim (PAP, Fot: Piotr Polak)
d3a4ur9

W czwartek przewodniczący Platformy Obywatelskiej był gościem programu "Fakty po Faktach". Na pytanie, czy podoba się panu kampania Rafała Trzaskowskiego. Odpowiedział z uśmiechem, że nie lubi zaklinania rzeczywistości np:. porównywanie kampanii Trzaskowskiego do Komorowskiego. - Uważam, że Trzaskowski naprawdę walczy, ma charakter i go pokazuje - tłumaczy Schetyna. Dodaje, że ma przeciwnika jako osobę bez żadnych ograniczeń. - Rozdaje jabłka i wszystko wszystkim obiecuje - stwierdził przewodniczący.

Redaktor Grzegorz Kajdanowicz zapytał, kto broni Rafałowi Trzaskowskiemu rozdawać jabłka? Kiedyś Napieralski rozdawał.

- I to rozdawanie jabłek jakoś nie doprowadziło jego kariery politycznej do skutecznego końca - odpowiedział Schetyna. Dodał, że Warszawa wymaga debaty i poważnego prezydenta. - Osoby, która da gwarancje europejskiego rozwoju i podjęcia najważniejszy wyzwań. To nie jest kabaret tylko najważniejsze wybory w największym polskim mieście - przekonywał polityk.

d3a4ur9

Przeczytaj też: Trzaskowski przygotował program dla studentów. "Rozpoczniemy system staży w ratuszu"

- W wyborach nie głosuje się na determinacje, pracowitość, ale gdyby się głosowało, to nie wiem, czy miałby szanse z Patrykiem Jakim - stwierdził redaktor. Schetyna odpowiedział, że Trzaskowski nie jest faworytem wyborów w Warszawie, ale „ma szansę, bo bardzo chce”.

Zobacz też: Rytel: rok po nawałnicy

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d3a4ur9

Podziel się opinią

Share
d3a4ur9
d3a4ur9