Trwa ładowanie...
dd7q31o

Seksafera w stołecznej policji. Nowe fakty

Prokuratury w Płocku i Warszawie prowadzą dochodzenie w sprawie policjantek ze stołecznej policji, które miały być molestowane przez przełożonych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Może to być wierzchołek góry lodowej.
Może to być wierzchołek góry lodowej. (PAP, Fot: Darek Delmanowicz)
dd7q31o

Afera nabrała rozgłosu kilka tygodni temu, gdy jedna z naczelniczek stołecznej policji oskarżyła wicekomendanta o molestowanie. Jej sprawą zajmuje się Prokuratura Okręgowa w Płocku. Jednak jeszcze nikomu nie przedstawiono zarzutów. - Analizujemy teczki osobowe funkcjonariuszy. Prokurator chce też przesłuchać osobiście blisko 20 świadków - powiedziała wyborczej.pl prokurator Iwona Śmigielska-Kowalska, rzeczniczka płockiej prokuratury.

*Zobacz wideo: Policjanci eskortowali rodzącą do szpitala *

Kilka tygodni później kolejna policjantka, tym razem z Wydziału Ruchu Drogowego, złożyła zawiadomienie, że była nękana i molestowana seksualnie przez przełożonego. Informowaliśmy o tym na łamach WawaLove. W jej przypadku dochodzenie prowadzi warszawska prokuratura na Woli. Jak informuje rzecznik stołecznej prokuratury Łukasz Łapczyński, trwa sprawdzanie nadesłanej dokumentacji w tej sprawie.

Przełożony, który miał nękać kobietę, został natychmiast odwołany ze swojej funkcji i przeniesiony do jednej z komend rejonowych.

źródło: wyborcza.pl

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Zniszczono drzwi wejściowe do biur posłów PiS

dd7q31o

Podziel się opinią

Share
dd7q31o
dd7q31o