Trwa ładowanie...

Skatowali psa "Bonia" w Dolince Służewieckiej. Właściciele szukają sprawców

W środę wieczorem mężczyzna wyszedł z psem na spacer, a ten oddalił się i został skatowany. - Głęboka rana, która uszkodziła m.in. odbyt, ma w złamaną w wielu miejscach żuchwę i lewą tylną łapkę - wyjaśnia właścicielka. Proszą o kontakt świadków zdarzenia. Sprawa została zgłoszona na policję.

Share
Skatowali psa "Bonia" w Dolince Służewieckiej. Właściciele szukają sprawców
Źródło: Facebook.com, Fot: Viva! Interwencje
d5y71ui

Atak miał miejsce przy ślimaku przy zjeździe z ulicy Gintrowskiego (dawniej Rzymowskiego) na Puławską w kierunku północy (przy wyjściu z tunelu obok noclegowni).

Właściciele buldoga na portalu facebookowym Viva! Interwencje relacjonują nieszczęśliwy wieczór. - W środę wieczorem podczas wieczornego spaceru po dolnym Mokotowie buldożka - Bonia oddaliła się na chwilę od męża i została skatowana przez nieznanego sprawcę. Jest w szpitalu, stan poważny. Głęboka rana, która uszkodziła m.in. odbyt została zaszyta od razu, dzisiaj czekają ją kolejne dwie operacje - ma w złamaną w wielu miejscach żuchwę i lewą tylną łapkę. Jest mocno poturbowana - wyjaśnia żona mężczyzny. Dodaje, że są świadkowie zdarzenia, którzy przegonili przestępcę i uratowali Boni życie. Ich także prosimy o kontakt!

d5y71ui

Zobacz wideo: Bronisław Komorowski: Warszawa ma wielki problem. To tzw. słoiki

Właściciele "Boni" szukają świadków zdarzenia. Można dzwonić pod numer Dariusz Serafin 601 333 302 lub wysłać informację na mail interwencje@viva.org.pl /504 563 306 (dołączamy się do sprawy jako Fundacja).

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Sortownia drobiu, odpady i smród. Mieszkańcy Targówka protestują, a urząd dzielnicy nie widzi problemu

d5y71ui

Podziel się opinią

Share
d5y71ui
d5y71ui