Trwa ładowanie...
dhxufk1

Śmiertelny wypadek w Wilanowie. Utrudnienia

Na ulicy Drewny doszło do zderzenia dwóch samochodów. - Jeden z kierowców mimo reanimacji zmarł - mówi rzecznik stołecznej policji. Samochody są kierowane na ulicę Przyczółkową.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek na ulicy Drewny
Wypadek na ulicy Drewny (Facebook.com)
dhxufk1

Edyta Adamus ze stołecznej policji tłumaczy, że o 9:36 na ulicy Łukasza Drewny doszło do wypadku drogowego z udziałem audi i forda. - 69-letni mężczyzna był reanimowany. Wezwano do niego śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, niestety mężczyzna mimo reanimacji zmarł. Drugi kierowca trafił do szpitala - mówi WawaLove rzecznik. Dodaje, że w tej chwili policjanci pracują na miejscu, aby ustalić okoliczności zdarzenia.

- Drogowcy kierują samochody na objazd ulicą Przyczółkową - informuje Adamus. Dodaje, że utrudnienia potrwają jeszcze przez dwie, trzy godziny.

dhxufk1

Przejazd kilometrowego odcinka na ulicy Przyczółkowej trwa kwadrans.

   google maps
(google maps)

Jeden z internautów na facebookowej stronie "Powsin i okolice" skomentował, że skrzyżowanie (gdzie doszło do wypadku) nie spełnia obecnie warunków bezpieczeństwa ze względu na znacznie zwiększony ruch pojazdów skręcających z Powsina w ul. Ł. Drewny lub z ul. Przyczółkowej do Powsina. - Przebudowa tego węzła potrzebna również dla autobusów MZA, co umożliwiłoby wprowadzenie komunikacji miejskiej łączącej Powsin, Latoszki, Okrzeszyn i Kępę z Metrem Kabaty - pisze pan Andrzej.

Przeczytaj też:Czy w Warszawie znaleziono pytona? Są nowe informacje

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

dhxufk1

Podziel się opinią

Share
dhxufk1
dhxufk1