Trwa ładowanie...

Specjalny pokaz filmu "Święto ognia" z twórcami!

19 października w warszawskim Multikinie Ursynów Fundacja Między Niebem a Ziemią organizuje specjalny pokaz filmu "Święto ognia". Produkcja zdobywa entuzjastyczne recenzje od krytyków, którzy doceniają świetną obsadę filmu i zachwycają się jego ciepłem, urokiem oraz dużą dawką humoru. Po projekcji filmu odbędzie się panel z udziałem twórców filmu i rodziców dzieci z niepełnosprawnościami. Bilety na to wydarzenie już są dostępne w kasach Multikina Ursynów, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Materiał sponsorowany przez Multikino
 Źródło: materiały partnera, fot: © Zuzanna Szamocka
d3cfgs1
d3cfgs1

W czwartek, 19 października w warszawskim Multikinie Ursynów odbędzie się pokaz filmu, który przyniesie jeszcze więcej wzruszeń i emocji. Po projekcji filmu odbędzie się panel, w którym wezmą udział twórcy filmu oraz rodzice dzieci z niepełnosprawnościami, którzy są podopiecznymi Fundacji Między Niebem a Ziemią. Goście opowiedzą o tym jak znajdują szczęście w swoim codziennym życiu, jak mierzą się z trudami codzienności i skąd czerpią siłę i miłość.

Między Niebem a Ziemią rodzą się marzenia ... Marzenia Rodziców ciężko chorych dzieci o zdrowiu, szczęściu, braku bólu, przespanej nocy. I marzenia dzieci - o powrocie do domu, do Mamy, do Taty, na plac zabaw, do kolegów i koleżanek. Fundacja Między Niebem a Ziemią pomaga powrócić do chwil sprzed choroby dziecka, pomaga przejść najgorsze chwile w cierpieniu i chorobie - dzieciom, ich rodzicom i opiekunom. Jesteśmy po to by pomóc odnaleźć kawałek nieba na ziemi. Udzielamy kompleksowej pomocy rodzinom, w których znajdują się nieuleczalnie chore dzieci i które przyjęte zostały w poczet podopiecznych Fundacji.

Film "Święto ognia" powstał w oparciu o uwielbiany przez czytelników książkowy bestseller 2021 roku, autorstwa Jakuba Małeckiego W filmie Anastazja (Paulina Pytlak) ma 20 lat, jest uzależniona od komiksów, gorącej czekolady i zakochana w chłopaku z sąsiedztwa. Gdyby tylko mogła, porwałaby go na randkę albo na koniec świata. Niestety to tylko marzenia, bo od dziecka jest przykuta do wózka, a z otoczeniem porozumiewa się za pomocą specjalnego programu. Mimo wszystkich ograniczeń Nastka nie traci pogody ducha, a optymizmem zaraża wszystkich. Najlepszą relację ma ze starszą siostrą Łucją (Joanna Drabik) – wschodzącą gwiazdą Baletu Narodowego, będącą u progu wielkiej kariery. Anastazję samotnie wychowuje ojciec Poldek (Tomasz Sapryk). Wkrótce życie całej trójki wkroczy w nowy etap, kiedy do ich drzwi zapuka przebojowa sąsiadka z naprzeciwka – Józefina (Kinga Preis). To za jej sprawą Anastazja i jej bliscy odkryją radość życia, poznają siebie na nowo, a przy okazji staną twarzą w twarz z rodzinną tajemnicą, która aż nazbyt długo czekała na rozwiązanie.

Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Między Niebem a Ziemią oraz dystrybutor filmowy Kino Świat.

 materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Bilety na specjalny pokaz filmu "Święto ognia" są dostępne w kasach Multikina Ursynów, w aplikacji mobilnej oraz na stronie www: https://multikino.pl/filmy/swieto-ognia-pokaz-specjalny

Materiał sponsorowany przez Multikino
d3cfgs1
d3cfgs1