Trwa ładowanie...

Start iluminacji. Utrudnienia w ruchu

Jutro odpalamy świąteczne światła. Będą czasowe utrudnienia w ruchu.

Share
Start iluminacji. Utrudnienia w ruchu
dt4yyn4

Wszyscy, którzy w sobotę, o godzinie 17.00, dotrą na plac Zamkowy będą mogli zanurzyć się w bajkowym świecie mikołajowych przygotowań do świąt. Tuż obok choinki w fabryce prezentów pracować będą elfy i pomocnicy Mikołaja. Wszyscy czekać będą na przyjazd św. Mikołaja z Laponii.

Tego dnia zostaną też wprowadzone czasowe zmiany w organizacji ruchu. Od godz. 15.00 zostanie zamknięte Krakowskie Przedmieście i ul. Nowy Świat na odcinku* od ul. Miodowej do ronda de Gaulle'a*.

dt4yyn4

W dniu 8 grudnia br. od godz. 4.00 dla ruchu kołowego zostanie otwarta ul. Nowy Świat na odcinku od ronda de Gaulle'a do ul. Królewskiej. Odcinek od ul. Miodowej do ul. Królewskiej zostanie otworzony 8 grudnia br. o godz. 0.00.

* Świąteczna iluminacja rozświetli Warszawę już po raz piąty. Każdego sezonu na choince prezentowana jest inna kolorystyka i sekwencja wzorów. Tak będzie i w tym roku. *Poza Traktem Królewskim i placem Zamkowym dekoracje będzie można podziwiać również na Rynku Starego i Nowego Miasta, na placu Trzech Krzyży i Grzybowskim, w Alejach Ujazdowskich, na Emilii Plater, ul. Sobieskiego i w Wilanowie, a na prawym brzegu na ulicy Francuskiej i Ząbkowskiej. **

dt4yyn4

Podziel się opinią

Share
dt4yyn4
dt4yyn4