Trwa ładowanie...
dljv76u

Straż miejska w akcji. Notorycznie odholowuje auta spod szpitala

Przed Szpitalem Dziecięcym na Pradze brakuje miejsc do parkowania. Pacjenci placówki stawiają samochody w miejscu, gdzie jest zakaz postoju. Zanim się obejrzą odholowuje je straż miejska. Czytelniczka uchwyciła strażników miejskich w akcji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Straż miejska odholowuje samochody rodziców spod szpitala
Straż miejska odholowuje samochody rodziców spod szpitala (WawaLove.pl)
dljv76u

Pani Ania przesłała nam angranie, na którym widać, jak straż miejska odholowuje samochód spod Szpitala Dziecięcego im. prof. dr. J. Bogdanowicza. Właściciela auta w pobliżu nie widać, ale można się domyślać, że jest w szpitalu. Po wyjściu zobaczy puste miejsce.

O problemie z parkowaniem przed tym szpitalem, pisaliśmy kilka tygodni temu. Mieszkańcy stolicy alarmowali, że w trakcie wizyty u lekarza straż miejska odholowuje auta parkujące przy ul. Holenderskiej.

Tak sytuacje opisywała jedna z mieszkanek stolicy.
"Rodzice z chorym dzieckiem jadą pod główne wejście do szpitala skręcając z Niekłańskiej w prawo w Holenderską. Na parkingu szpitalnym nie ma miejsca. Znajdują miejsce na Holenderskiej po lewej stronie między Peszteńską, a Londyńską. Ostatnie wolne. Uradowani pędzą do szpitala. Po godzinie wychodzą i widzą jak ich samochód jest odholowywany. A za chwilę kolejny i kolejny. Łzy bezsilności rodziców!".

Rzecznik szpitala Mariusz Mazurek tłumaczył, że straż miejska działa zgodnie z prawem. - Przy ul. Holenderskiej jest zakaz parkowania. Jeżeli ktoś tam parkuje, musi się liczyć z tym, że jego samochód zostanie odholowany - mówi wawalove.pl rzecznik szpitala. Rzecznik dodaje, że pacjenci mogą parkować na płatnym parkingu przed szpitalem.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też:Ten projekt rozpalił wyobraźnię warszawiaków. Miasto: to niemożliwe

dljv76u

Podziel się opinią

Share

dljv76u

dljv76u