Trwa ładowanie...
d1kb3ih

Strzały w Pruszkowie. Celem było liceum

W środę przed południem w pruszkowskim liceum doszło do groźnego incydentu. Przebywający w klasie uczniowie usłyszeli dobiegające z zewnątrz strzały. Chwilę później pękła jedna z szyb. Okazało się, że ktoś celował w budynek z wiatrówki. Wychowankowie placówki na szczęście nie odnieśli obrażeń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pocisk uszkodził szybę w jednej z sal lekcyjnych
Pocisk uszkodził szybę w jednej z sal lekcyjnych (East News, Fot: Tomasz Radzik)
d1kb3ih

Okno w liceum im. Tomasza Zana najprawdopodobniej wybił pocisk wystrzelony z wiatrówki. Tak sądzą funkcjonariusze z komendy powiatowej policji w Pruszkowie. Mundurowi po otrzymaniu wezwania ze szkoły zabezpieczyli miejsce i ocenili zagrożenie. Sytuacja została szybko opanowana.

- Nie było potrzeby ewakuacji. Nauczyciel który prowadził zajęcia podjął prawidłowe kroki. W tej chwili powoli wracamy już do normalnych zajęć - przekazała lokalnemu portalowi wiadomosci.wpr24.pl dyrektorka Ewa Król.

Jeszcze tego samego dnia zatrzymano rzekomego sprawcę. Wiadomo jedynie, że mężczyzna ma dopiero usłyszeć zarzuty. Dla dobra sprawy na tym etapie pruszkowska policja nie ujawnia żadnych informacji na temat podejrzanego.

d1kb3ih

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Mocne słowa o Trzaskowskim. "Jest zaskoczony tym, że jest kandydatem na prezydenta Warszawy"

d1kb3ih

Podziel się opinią

Share
d1kb3ih
d1kb3ih