ycipk-2tx2a7

Strzelił yorkowi w głowę, bo ten mu przeszkadzał. Będzie surowsza kara

Prokuratura chce surowszej kary dla mężczyzny, który zastrzelił z wiatrówki psa rasy yorkshire terier. Wcześniej Sąd Rejonowy w Legionowie nałożył na 69-latka karę grzywny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sąsiadowi nie podobało się ujadanie psa
Sąsiadowi nie podobało się ujadanie psa (Facebook.com)
ycipk-2tx2a7

Do zdarzenia doszło 15 października ub. r. w Chotomowie. Sąsiadowi nie podobało się natarczywe szczekanie psa. Postanowił zrobić z tym porządek. Wziął wiatrówkę i strzelił prosto w głowę yorka. Rana była tak poważna, że nie dało się uratować psa.

Zobacz wideo: Ksiądz zgwałcił nastolatkę?

ycipk-2tx2a7

Janusz K. zeznał, że chciał tylko przestraszyć zwierzę. 15 stycznia Prokuratura Rejonowa w Legionowie skierowała sprawę do sądu. Trzy dni później 69-letni mężczyzna usłyszał wyrok. Musi zapłacić grzywnę w wysokości 4 tys. zł i nawiązkę na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Prokuratura Krajowa domaga się surowszej kary dla mężczyzny. Wniosła sprzeciw do sądu. Zaznacza, że kara powinna być dużo bardziej surowsza za wysoką szkodliwość społeczną i przemoc wobec zwierząt.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też:Niecodzienny turysta na lotnisku Chopina. "Nie można go wyprosić"

ycipk-2tx2a7
Polub WawaLove
ycipk-2tx2a7
ycipk-2tx2a7
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2tx2a7