Trwa ładowanie...
d2r0uyi

Strzelił yorkowi w głowę, bo ten mu przeszkadzał. Będzie surowsza kara

Prokuratura chce surowszej kary dla mężczyzny, który zastrzelił z wiatrówki psa rasy yorkshire terier. Wcześniej Sąd Rejonowy w Legionowie nałożył na 69-latka karę grzywny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sąsiadowi nie podobało się ujadanie psa
Sąsiadowi nie podobało się ujadanie psa (Facebook.com)
d2r0uyi

Do zdarzenia doszło 15 października ub. r. w Chotomowie. Sąsiadowi nie podobało się natarczywe szczekanie psa. Postanowił zrobić z tym porządek. Wziął wiatrówkę i strzelił prosto w głowę yorka. Rana była tak poważna, że nie dało się uratować psa.

Zobacz wideo: Ksiądz zgwałcił nastolatkę?

d2r0uyi

Janusz K. zeznał, że chciał tylko przestraszyć zwierzę. 15 stycznia Prokuratura Rejonowa w Legionowie skierowała sprawę do sądu. Trzy dni później 69-letni mężczyzna usłyszał wyrok. Musi zapłacić grzywnę w wysokości 4 tys. zł i nawiązkę na rzecz Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

Prokuratura Krajowa domaga się surowszej kary dla mężczyzny. Wniosła sprzeciw do sądu. Zaznacza, że kara powinna być dużo bardziej surowsza za wysoką szkodliwość społeczną i przemoc wobec zwierząt.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też:Niecodzienny turysta na lotnisku Chopina. "Nie można go wyprosić"

d2r0uyi

Podziel się opinią

Share

d2r0uyi

d2r0uyi
d2r0uyi