Trwa ładowanie...
d1jkrmx

Świąteczny Jarmark Różności na Bemowie

To już piąta edycja imprezy, która odbędzie się w najbliższy weekend w Bemowskim Centrum Kultury
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Świąteczny Jarmark Różności na Bemowie
d1jkrmx

Świąteczny Jarmark Różności to wyjątkowa impreza, która na stałe wpisała się do kalendarza bemowskich wydarzeń artystycznych. Jarmarki są znakomitą okazją do wspólnego spędzenia czasu wśród kramów rękodzielników, artystów i lokalnych przedsiębiorców.

Zachęcamy do zakupu niepowtarzalnych wyrobów artystycznych, rękodzieła , ozdób choinkowych, stroików, bombek oraz upominków w miłej i świątecznej atmosferze.**

Czytaj również: Za darmo: Music Bazaar w Stodole

d1jkrmx

Imprezie towarzyszyły będą liczne kreatywne warsztaty , gry, zabawy i animacje dla różnych grup wiekowych. Każdego dnia odbędą się także występy artystyczne: pokazy "Taneczny prezent na święta" w wykonaniu Studia Tańca Spin Freekies, Teatralny Poranek Bajkowy "Kryształowa Królowa Śniegu" oraz koncerty "Rozrywkowe kolędowanie z The Voices", „Na całej połaci śnieg” w wykonaniu grupy wokalnej Nota Bene oraz „Gospel” w wykonaniu uczniów Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy.

Będzie okazja, aby nauczyć się wykonywać ozdoby choinkowe ze słomy i nie tylko, ozdabiać pierniki, pograć w ciekawe gry planszowe . Będą konkursy z fajnymi nagrodami, warsztaty z gotowania, Akcja Świąteczna na rzecz dzieci z Domu Dziecka Nr 2 im. Janusza Korczaka w Warszawie.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Portal Wawalove.pl jest Patronem Medialnym wydarzenia.

Gdzie: Bemowskie Centrum Kultury, ul. Górczewska 201 (wejście od ul. Konarskiego)

d1jkrmx

Kiedy:14-15 grudnia 2013 r. (sobota-niedziela), godz. 12:00-18:00* *

WSTĘP WOLNY

Czytaj również: Kiermasz świąteczny Ekoshopka na Hożej

d1jkrmx

Podziel się opinią

Share

d1jkrmx

d1jkrmx