ycipk-a65cz6

Świąteczny Jarmark Różności na Bemowie

To już piąta edycja imprezy, która odbędzie się w najbliższy weekend w Bemowskim Centrum Kultury
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Świąteczny Jarmark Różności na Bemowie
ycipk-a65cz6

Świąteczny Jarmark Różności to wyjątkowa impreza, która na stałe wpisała się do kalendarza bemowskich wydarzeń artystycznych. Jarmarki są znakomitą okazją do wspólnego spędzenia czasu wśród kramów rękodzielników, artystów i lokalnych przedsiębiorców.

Zachęcamy do zakupu niepowtarzalnych wyrobów artystycznych, rękodzieła , ozdób choinkowych, stroików, bombek oraz upominków w miłej i świątecznej atmosferze.**

Czytaj również: Za darmo: Music Bazaar w Stodole

ycipk-a65cz6

Imprezie towarzyszyły będą liczne kreatywne warsztaty , gry, zabawy i animacje dla różnych grup wiekowych. Każdego dnia odbędą się także występy artystyczne: pokazy "Taneczny prezent na święta" w wykonaniu Studia Tańca Spin Freekies, Teatralny Poranek Bajkowy "Kryształowa Królowa Śniegu" oraz koncerty "Rozrywkowe kolędowanie z The Voices", „Na całej połaci śnieg” w wykonaniu grupy wokalnej Nota Bene oraz „Gospel” w wykonaniu uczniów Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu I i II stopnia im. Krzysztofa Komedy.

Będzie okazja, aby nauczyć się wykonywać ozdoby choinkowe ze słomy i nie tylko, ozdabiać pierniki, pograć w ciekawe gry planszowe . Będą konkursy z fajnymi nagrodami, warsztaty z gotowania, Akcja Świąteczna na rzecz dzieci z Domu Dziecka Nr 2 im. Janusza Korczaka w Warszawie.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Portal Wawalove.pl jest Patronem Medialnym wydarzenia.

ycipk-a65cz6

Gdzie: Bemowskie Centrum Kultury, ul. Górczewska 201 (wejście od ul. Konarskiego)

Kiedy:14-15 grudnia 2013 r. (sobota-niedziela), godz. 12:00-18:00* *

WSTĘP WOLNY

Czytaj również: Kiermasz świąteczny Ekoshopka na Hożej

ycipk-a65cz6
Podziel się
ycipk-a65cz6
ycipk-a65cz6
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-a65cz6