Trwa ładowanie...
ycipk-2c9wsp

Szpital Praski potrzebuje pomocy. "Nasze zapasy ubrań się wyczerpały"

W sieci pojawiło się ogłoszenie, w którym czytamy, że szpital przy alei Solidarności 67 hospitalizuje co roku dużą ilość bezdomnych i biednych. W związku z tym - szczególnie potrzebne są buty i kurtki, a także bielizna i skarpety - informuje pracownik szpitala.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szpital Praski pomaga bezdomnym
Szpital Praski pomaga bezdomnym (Agencja Gazeta, Fot: Kuba Atys)
ycipk-2c9wsp

Autor ogłoszenia na Facebooku tłuamczy, że w większości przypadków do pogorszenia stanu zdrowia przyczynia się znacznie wychłodzenie. - Niestety niemalże codziennie trafiają pacjenci z odmrożeniami, owrzodzeniami, ranami. Po wyleczeniu taki pacjent w większości przypadków nie zgadza się na przewiezienie do schroniska dla bezdomnych i chce wyjść z powrotem na ulicę - czytamy we wpisie.

Pracownik szpitala apeluje do mieszkańćów Warszawy. - Jeśli posiadacie w swoich domach niepotrzebne ubrania, buty to bylibyśmy wdzięczni za przekazanie ich do Szpitala - pisze autor ogłoszenia. Dodaje, że jeśli ktoś chce oddać ubrania prosi dzownić pod numer 602 785 077 albo e-mail k_jedras@poczta.onet.pl.

ycipk-2c9wsp

Można bezpośrednio przywieźć do Szpitala Praskiego do Pielęgniarek Społecznych przy al. Solidarności 67, budynek A (główny), pok. nr 031 na poziomie -1, tel. 786 864 520, pon-pt w godz. 8.00-14.00.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Go Active Show. Największe targi sportowe w Ptak Warsaw Expo

Polub WawaLove
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2c9wsp

ycipk-2c9wsp
ycipk-2c9wsp