ycipk-o7o1z4

Tak wyglądała ostatnia niedziela bez handlu w Warszawie

W weekend w stolicy temperatura sięgnęła prawie 23 stopni Celsjusza. Bulwary wiślane przeżyły prawdziwe oblężenie, a z nią stacja Orlen pod mostem Poniatowskim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zakaz handlu w niedziele i tłumy pod stacją Orlen
Zakaz handlu w niedziele i tłumy pod stacją Orlen (Twitter, Fot: Bartosz Pańczyk)
ycipk-o7o1z4

Gigantyczna kolejka do stacji Orlen przy bulwarach wiślanych trwała od popołudnia do późnego wieczora. Mieszkańcy szybko zauważyli, że jest skutkiem wprowadzonej ustawy o zakazie handlu w niedziele.

- Dzisiejsze oblężenie królowej polskich rzek. Kolejka do wodopoju na stacji Orlen pod mostem na Powiślu i tłumne leżakowanie na "plaży" przy Saska Kępa. Też dziś byliście nad Wisłą? - czytamy na facebookowej stronie "Grochów Praga Południe"

ycipk-o7o1z4

Mieszkańcy Powiśla zauważyli, że nie chodzi tylko o zakaz handlu w niedziele. W ostatnim czasie stołeczny ratusz wydał oficjalne oświadczenie o legalnym spożywaniu alkoholu na bulwarach wiślanych, dodatkowo pierwszy raz w tym roku temperatura wzrosła powyżej 20 stopni Celsjusza, a w pobliżu nie ma żadnego innego sklepu i kolejka do stacji Orlen w każdy weekend wygląda tak samo.

ycipk-o7o1z4
ycipk-o7o1z4

Mieszkańcy Warszawy nie tylko stali w kolejce po zimne napoje, ale też po tradycyjne lody. A w tym przypadku zakaz handlu nie obejmuje lokali gastronomicznych, a kolejka jeszcze dłuższa niż pod stacją Orlen.

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

ycipk-o7o1z4

Przeczytaj też: Leżakowanie w słońcu, tańce i opowieści przy ognisku. Otwarta Pracownia Jazdów świętuje drugie urodziny

Polub WawaLove
ycipk-o7o1z4
ycipk-o7o1z4
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-o7o1z4