Trwa ładowanie...

U brzegu Wisły tonie barka. "The love boat" nowym symbolem Śródmieścia

W okolicach Mostu Łazienkowskiego tonie zacumowana barka „The love boat”. Z dnia na dzień coraz bardziej zanurza się w wodach Wisły. Komisariat Rzeczny Policji zapewnia, że obiekt jest opuszczony i nie grozi całkowitym zatonięciem.

U brzegu Wisły tonie barka. "The love boat" nowym symbolem ŚródmieściaŹródło: WP.PL, fot: WP,Igor Nowiński
dd24skk
dd24skk

Barka przypomina obiekt jak z horrorów. Zalany pokład, odpadające deski, odłażąca farna. "The love boat" kilkanaście lat temu osiadła na mieliźnie i zacumowana stała w pobliżu portu Czerniakowskiego.

Na burcie tonącej barki zauważalny jest numer telefonu w przypadku "wynajmu statku na imprezy". Jednak połączeń wychodzących nikt nie odbiera.

Źródło: WP

"The love boat" stała się błyskawicznie nową wizytówką Śródmieścia. Przechodnie podzielili się z nami swoimi zdjęciami przez dziejesie.wp.pl.

dd24skk

Szczegółów na temat akcji strażaków udzielili portalowi warszawa.eska.pl funkcjonariusze Komisariatu Rzecznego.

– Obiekt jest opuszczony, nie grozi całkowitym zatonięciem - przekazali w komunikacie. - W trakcie interwencji strażaków nikogo nie było na pokładzie. Na dalsze decyzje w kwestii barki należy poczekać, aż do całkowitego ustąpienia lodu na Wiśle – podają.

Komisariat Rzeczny Policji zapewnia, że zalało cały pokład, ale z barki nie wypływa paliwo. - Nie stanowi żadnego zagrożenia dla okolicznych mieszkańców czy spacerowiczów - zapewniają.

Źródło: warszawa.naszemiasto.pl / warszawa.eska.pl

dd24skk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dd24skk