Trwa ładowanie...
d4mp2fv

Urzędnik z Bemowa popełnił samobójstwo. Przez mobbing?

Podobno naczelniczka nie chciała dać mu urlopu, a na początku tego tygodnia zwyzywała go od nieudaczników
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Urzędnik z Bemowa popełnił samobójstwo. Przez mobbing?
d4mp2fv

Pracownik wydziału kultury urzędu na Bemowie popełnił samobójstwo. 26-letni Bartłomiej K. powiesił się w pobliskim lasku, nie zostawił listu pożegnalnego. Urzędnicy tego wydziału już od dawna skarżyli się na panujący tam mobbing. Czy to dlatego Bartłomiej K. popełnił samobójstwo?

O wydziale kultury zrobiło się głośno po wybuchu tzw. afery bemowskiej. Złej atmosferze w tym wydziale ma być winna naczelniczka, Urszula Białas.* W mojej opinii Pani Białas maltretowała psychicznie podległych jej pracowników* - napisał były już wiceburmistrz tej dzielnicy Paweł Bujski - Jej działania godziły w sprawne funkcjonowanie i reputację Wydziału. Potwierdzone to było licznymi skargami o mobbing napływającymi od pracowników, ale również od osób z zewnątrz. Dochodziło do kuriozalnych sytuacji zrywania współpracy przez szanowane fundacje kultury ze względu na brak porozumienia z Panią Białas.

Zobacz także: W nadwiślańskich klubach walka na hejty

d4mp2fv

Jak informuje serwis niezalezna.pl, naczelniczka nie chciała dać urlopu Bartłomiejowi K., a na początku tego tygodnia zwyzywała go od nieudaczników. Rzeczpospolita z kolei zaznacza, że mężczyzna miał także problemy rodzinnne. Sprawę zbada prokuratura.


*Zobacz także: 26 mln zł do podziału. Zobacz jak, gdzie i kiedy głosować [INFORMATOR] *

Podziel się
d4mp2fv

Podziel się opinią

Share

d4mp2fv

d4mp2fv