Trwa ładowanie...

VI Tydzień Weganizmu w Warszawie

Degustacje, spotkania kulinarne, wykłady, pokazy filmów i akcje uliczne

VI Tydzień Weganizmu w Warszawie
d41njym
d41njym

Stowarzyszenie Empatia zaprasza na VI Tydzień Weganizmu, który odbędzie się w dniach 5-13 kwietnia 2014 roku. To największa impreza promująca weganizm w Polsce.

Podczas warszawskiego tygodnia odbedą się obchody 10-lecia Empatii, pokazy gotowania wraz z degustacją, projekcje filmów i prezentacja o zwierzętach w kulturze. Odbędzie się również wykład dr Macieja Trojana, autora książki "Na tropach zwierzęcego umysłu" o moralności w świecie zwierząt. Będą potyczki kulinarne blogerów/ek programu " Weganizm , spróbujesz?", wykład o wegańskim żywieniu w sporcie, spotkanie z dietetykiem, dwie akcje uliczne "Jestem zwierzęciem. Myślę, czuję. Chcę żyć", bieg w Parku Skaryszewskim i liczne konkursy, a także zniżki w sklepach i restauracjach wegańskich w całym mieście.

d41njym

Wybrane pozycje programu:

- wykład „Suplementy w diecie wegańskiego sportowca i kanapowca” - 6 kwietnia, godz. 17:00, Warsztat ( pl. Konstytucji 4). Prowadzenie: Damian Parol, dietetyk, absolwent wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w Warszawie oraz Psychodietetyki na SWPS w Warszawie i licencjonowany trener sportów sylwetkowych.

- *Premierowa projekcja filmu „Speciesism” („Szowinizm gatunkowy”) - 8 kwietnia, godz. 17:30, Instytut Badań Literackich PAN, Nowy Świat 72. *

- Pokaz gotowania Jadłonomii *i prezentacja o weganizmie i programie *"Weganizm, spróbujesz?", 10 kwietnia, godz. 18:00. Restauracja Biosfeera , Al. Niepodległości 80 (przy ul. Odyńca).

d41njym

- Akcja uliczna i potyczki kulinarne (wraz z degustacją), 12 kwietnia godz. 11:30-14:30, pl. Zamkowy

- Henschke Incydent: *9. dzień Tygodnia Weganizmu!* Jedyna płatna impreza Tygodnia Weganizmu odbędzie się w klubie CDQ. Będą spotkania kulinarne i degustacje, wykład oraz koncerty - link do wydarzenia .

d41njym
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d41njym