Trwa ładowanie...
d25ctba
figura

Wandale rzucili figurką Matki Boskiej w remizę. Nagrały ich kamery

Nieznani sprawcy zdewastowali kapliczkę w Otwocku. Następnie rzucili figurą Matki Boskiej w bramę garażową strażnicy. Całe zdarzenie nagrały kamery monitoringu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Strażacy szukają wandali (zdjęcie ilustracyjne)
Strażacy szukają wandali (zdjęcie ilustracyjne) (Pixabay.com, Fot: Pixabay)
d25ctba

Strażacy opisali sytuację na facebookowym profilu OSP Otwock-Jabłonna. "O godzinie 3:45 dwóch sprawców zdewastowało kapliczkę znajdującą się przed naszą strażą. Następnie rzucono wyciągniętą figurką Matki Boskiej z kapliczki w bramę garażową naszej strażnicy w efekcie, czego figurka rozpadła się na kilka części, a brama garażowa została uszkodzona". Przed atakiem wandali nie uchroniły się również przyuliczne kontenery na odzież i znaki drogowe.

Strażacy postawili mężczyznom warunek: jeśli nie zgłoszą się do konkretnej godziny do remizy, sprawa zostanie przekazana policji. "Zgodnie z kodeksem karnym za czyn profanacji i niszczenia mienia grozi do 2 lat pozbawienia wolności" - ostrzegają strażacy.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Posłowie Kukiz’15 biorą się za naukę. Nauczą maturzystów WOS-u

d25ctba

Podziel się opinią

Share

d25ctba

d25ctba