Trwa ładowanie...

Warszawa. Al. Zjednoczenia w remoncie. Będą objazdy

Nowa jezdnia i chodniki antysmogowe: Al. Zjednoczenia będzie nie do poznania. Teraz czas na kolejny etap remontu. W poniedziałek wieczorem ulica zostanie częściowo zamknięta.

Share
Warszawa. Al. Zjednoczenia w remoncie. Będą objazdy
Źródło: Zarząd Dróg Miejskich
d1ez0ho

Al. Zjednoczenia przechodzi gruntowny remont. W poniedziałek zaczyna się kolejny etap przebudowy. Ok. godz. 22:00 zostanie zamknięty odcinek od ul. Kasprowicza do Marymonckiej.

Teraz rozpocznie się przebudowa jezdni na odcinku od ul. Kasprowicza do Marymonckiej. Z tego powodu, w poniedziałek al. Zjednoczenia ok. godz. 22:00 zostanie zamknięta. Już teraz trwają tam inne prace. Wymieniany jest stary chodnik. Zastąpią go płyty pochłaniające smog. Ponadto pojawią się ścieżki rowerowe i miejsca postojowe.

Warszawa. Utrudnienia na al. Zjednoczenia

Objazd zostanie poprowadzony ul. Marymoncką do Sacharowa lub Podczaszyńskiego aż do ul. ul. Kasprowicza. Przejazd ul. Marymoncką będzie utrudniony. Kierowcy będą mieli do dyspozycji tylko jeden pas ruchu. Wynika to z remontu, jaki w pobliżu prowadzą warszawscy wodociągowcy.

Wcześniej zakończyła się modernizacja odcinka od ul. Żeromskiego do ul. Kasprowicza. Ulica zyskała zupełnie nowe oblicze. Wymieniono jezdnię. Zamontowano chodniki antysmogowe. Pojawiły się nowe ścieżki rowerowe. Całość oświetlana jest przez nowoczesne latarnie ledowe.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1ez0ho

Podziel się opinią

Share
d1ez0ho
d1ez0ho