Trwa ładowanie...
d1m0uk2

Warszawa. Al. Zjednoczenia w remoncie. Będą objazdy

Nowa jezdnia i chodniki antysmogowe: Al. Zjednoczenia będzie nie do poznania. Teraz czas na kolejny etap remontu. W poniedziałek wieczorem ulica zostanie częściowo zamknięta.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Al Zjednoczenia przechodzi gruntowny remont.
Warszawa. Al Zjednoczenia przechodzi gruntowny remont. (Zarząd Dróg Miejskich)
d1m0uk2

Al. Zjednoczenia przechodzi gruntowny remont. W poniedziałek zaczyna się kolejny etap przebudowy. Ok. godz. 22:00 zostanie zamknięty odcinek od ul. Kasprowicza do Marymonckiej.

Teraz rozpocznie się przebudowa jezdni na odcinku od ul. Kasprowicza do Marymonckiej. Z tego powodu, w poniedziałek al. Zjednoczenia ok. godz. 22:00 zostanie zamknięta. Już teraz trwają tam inne prace. Wymieniany jest stary chodnik. Zastąpią go płyty pochłaniające smog. Ponadto pojawią się ścieżki rowerowe i miejsca postojowe.

Warszawa. Utrudnienia na al. Zjednoczenia

Objazd zostanie poprowadzony ul. Marymoncką do Sacharowa lub Podczaszyńskiego aż do ul. ul. Kasprowicza. Przejazd ul. Marymoncką będzie utrudniony. Kierowcy będą mieli do dyspozycji tylko jeden pas ruchu. Wynika to z remontu, jaki w pobliżu prowadzą warszawscy wodociągowcy.

d1m0uk2

Wcześniej zakończyła się modernizacja odcinka od ul. Żeromskiego do ul. Kasprowicza. Ulica zyskała zupełnie nowe oblicze. Wymieniono jezdnię. Zamontowano chodniki antysmogowe. Pojawiły się nowe ścieżki rowerowe. Całość oświetlana jest przez nowoczesne latarnie ledowe.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1m0uk2

Podziel się opinią

Share

d1m0uk2

d1m0uk2