Trwa ładowanie...

Warszawa. Bananowy transport z niebezpiecznym gratisem. 160 kilogramów narkotyku w kartonach

Tajemniczy dodatek znalazł się w transporcie bananów. W zbiorczych opakowaniach z owocami ukryte były paczki zawinięte w folię w kolorze przypominającym barwę niedojrzałej skórki banana. Takie niebezpieczne niespodzianki znalazły się w kilku punktach sieci sklepów spożywczych.

Share
Warszawa. Paczki zawinięte w zieloną folię zawierały kokainę. Taki dodatek znalazł się w pudłach z bananami, które trafiły do sklepów Carrefoura w czwartek i w piątek
Warszawa. Paczki zawinięte w zieloną folię zawierały kokainę. Taki dodatek znalazł się w pudłach z bananami, które trafiły do sklepów Carrefoura w czwartek i w piątekŹródło: Policja
d4k1nkm

Jak poinformowała Komenda Stołeczna Policji, znaleziska trafiły w ręce pracowników sklepów w Warszawie i pobliskich miejscowościach. O wydarzeniu poinformowana została policja.

Po tym zgłoszeniu policjanci zabezpieczyli ponad 160 kilogramów kokainy. - W tej chwili trwają czynności operacyjne, dlatego nie wskazujemy na szczegóły. Wartość zabezpieczonych narkotyków przekracza już ponad 30 milionów złotych - informuje rzecznik Komendy Stołecznej Policji Sylwester Marczak.

Kartony zostały dostarczone z głównego magazynu zaopatrzenia w Rawie Mazowieckiej do sklepów. Paczuszki z narkotykami odkrył personel sklepu w Śródmieściu, na Bielanach i na Mokotowie, a także w kilku placówkach handlowych poza stolicą. Informacje o dziwnej zawartości skrzynek z bananami napłynęły w czwartek także z Łodzi.

d4k1nkm

Warszawa. Bananowy transport z niebezpiecznym gratisem. 160 kilogramów narkotyku w kartonach

Do tej sensacyjnej przygody przyznał się Carrefour Polska. ”Potwierdzamy, że w czwartek, 10 czerwca br. w godzinach popołudniowych, w jednym z naszych sklepów w Warszawie, pracownicy znaleźli podejrzane paczki w świeżej dostawie bananów" - poinformowało biuro prasowe, zapewniając w komunikacie, że firma ściśle współpracuje w tej sprawie ze służbami.

Jak informuje PAP, że w piątek znalezione zostały kolejne paczuszki w transportach bananów. Niewykluczone, że może być tego więcej i będą następne doniesienia o znaleziskach.

Ból głowy i zmęczenie może oznaczać nowotwór. Specjalista wyjaśnia i apeluje

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4k1nkm

Podziel się opinią

Share
d4k1nkm
d4k1nkm