Trwa ładowanie...

Warszawa. Dziura w Wisłostradzie. Jeden pas ruchu nieczynny

Wielka wyrwa w jezdni utworzyła się nagle przy studzience kanalizacyjnej na trasie Wisłostrady w okolicach Cytadeli. Uszkodzeniu uległa nawierzchnia lewego pasa ruchu. Tę nitkę drogi trzeba było w środę późnym popołudniem wykluczyć z ruchu. Trwa naprawa jezdni.

Warszawa. Dziura na Wisłostradzie. Wokół studzienki kanalizacyjnej zapadła się nawierzchniaWarszawa. Dziura na Wisłostradzie. Wokół studzienki kanalizacyjnej zapadła się nawierzchnia
dr7m92f
dr7m92f

Dziura na Wisłostradzie utrudniała korzystanie z drogi uczestnikom ruchu drogowego. Nieprzejezdny był lewy pas ruchu w kierunku centrum. Pojazdy kierujące się w stronę Mokotowa stanęły w korkach - przejechanie uszkodzoną jezdnią, w której zrobiła się wyrwa wokół studzienki kanalizacyjnej, grozić mogło zerwaniem zawieszenia w samochodzie. Kierowcy nie chcieli ryzykować i omijali wyrwę, co dezorganizowało przejazd.

Na miejsce przyjechały służby drogowe oraz policja, która najpierw uporządkowała ruch na drodze, wykluczyła z ruchu uszkodzony pas drogi. Drogowcy i pracownicy wodociągów szybko zdiagnozowali sytuację. Funkcjonariusze policji pozostali na miejscu - trzeba było na czas prac, jakie podjęły służby, zabezpieczać ruch na Wisłostradzie oraz rozładować korki, jakie tworzyły się w wyniku wyłączenia z ruchu jednego pasa. Naprawę wspomagają także pracownicy Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Warszawa. Dziura w Wisłostradzie. Jeden pas ruchu nieczynny

Kierowcy korzystający z tej drogi muszą się liczyć z utrudnieniami jeszcze przez najbliższe godziny. Drogowcy obiecują naprawę do wieczora. W tym czasie ruch powinien zelżeć i naprawa nie powinna być już powodem większych komplikacji.

Białoruś zakręca kurek. "To było zaplanowane. Wybuchła panika, ale mamy zapasy"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dr7m92f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dr7m92f