Trwa ładowanie...

Warszawa. Kraksa na Wisłostradzie. Zderzyły się trzy samochody

Trzy pojazdy osobowe uczestniczyły w wypadku, do jakiego doszło na ulicy Sanguszki w Śródmieściu. Zdarzenie zablokowało ruch na Wisłostradzie.
Share
Warszawa. Kraksa na Wisłostradzie. Zderzyły się trzy samochody osobowe
Warszawa. Kraksa na Wisłostradzie. Zderzyły się trzy samochody osoboweŹródło: Policja
d2ofr5k

W zdarzeniu uczestniczyły trzy samochody osobowe. Jak poinformował nadkomisarz Jarosław Florczak z Komendy Stołecznej Policji, renault, subaru i seat to auta uczestniczące w tej stłuczce. Straty, poniesione przez kierowców, nie są znaczne, nie ma też rannych.

Wszystko działo się błyskawicznie - niefortunny manewr jednego z kierowców nie dał szans kolejnym. W rezultacie trzy wozy wylądowały na sobie, blokując lewy skrajny pas trasy, prowadzącej w kierunku centrum stolicy.

Warszawa. Kraksa na Wisłostradzie. Zderzyły się trzy samochody

Za przyczynę wypadku uznać należy nieostrożność kierowców. Sytuacja wyglądała groźnie, jednak jej najpoważniejszą konsekwencją były utrudnienia na drodze. Kierowcy byli trzeźwi.

d2ofr5k

Wyłączenie jednej nitki drogi było przyczyną komplikacji w ruchu na Wisłostradzie w godzinach szczytu w czwartek. Według informacji nadkomisarza Jarosława Florczaka, rannych nie było. Na miejsce jednak przyjechała straż pożarna i pogotowie. Rozładowanie korka, spowodowane stłuczką trzech samochodów na ulicy Sanguszki, potrwało do godziny 16.30.

Koronawirus w Polsce. Lockdowny powiatowe? Adam Niedzielski ucina spekulacje

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ofr5k

Podziel się opinią

Share
d2ofr5k
d2ofr5k