Trwa ładowanie...
dkrea0o

Warszawa Ochota. Policja szuka tego mężczyzny. Jest portret pamięciowy

Warszawa. Policja z Ochoty prowadzi śledztwo ws. wymuszenia innej czynności seksualnej. W tym celu sporządzono portret pamięciowy sprawcy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Policja z ochoty szuka tego mężczyzny
Warszawa. Policja z ochoty szuka tego mężczyzny (Policja)
dkrea0o

Chodzi o zdarzenie, które miało miejsce 9 sierpnia 2019 roku około godziny 19 na klatce schodowej bloku przy ulicy Korotyńskiego w Warszawie.

W toku prowadzonego postępowania sporządzono portret pamięciowy sprawcy tego przestępstwa.

Mężczyzna ma około 35 lat, około 180 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne włosy, wyraziste kości jarzmowe oraz linie szczęki. Ubrany był w krótkie spodnie jeansowe, koszulę z krótkim rękawem, na głowie miał czapkę z daszkiem koloru czerwonego.

dkrea0o

Zobacz także: Farma trolli w Ministerstwie Sprawiedliwości? Szef KPRM zabrał głos

Policja prosi wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę prezentowanego na portrecie pamięciowym o kontakt pod numerami telefonów (22) 603-93-50 lub (22) 603-93-51. Informacje można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp3@ksp.policja.gov.pl.

Tagujcie swoje materiały hasztagiem#bezpieczniWPolsce i razem z nami informujcie o niebezpiecznych sytuacjach. Wysyłajcie swoje zdjęcia i nagrania na adres dziejesie.wp.pl bądź nasz profil na Facebooku WP Dziejesie.

dkrea0o

Podziel się opinią

Share

dkrea0o

dkrea0o