Trwa ładowanie...

Warszawa. Od wtorku czynne dwa kolejne Punkty Obsługi Pasażera

Od wtorku, 4 maja można przyjść do kolejnych dwóch Punktów Obsługi Pasażera. Otwarte są punkty na Lotnisku Chopina i w CH Blue City - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego.

Share
Warszawa. Od wtorku czynne są dwa kolejne POP-y
Warszawa. Od wtorku czynne są dwa kolejne POP-yŹródło: Warszawski Transport Publiczny, Fot: Warszawski Transport Publiczny
d2tzdk6

Jak przekazał ZTM w komunikacie, w trakcie pandemii mniej osób korzystało z transportu publicznego. Dostępnych było mniej POP-ów, które funkcjonowały w reżimie sanitarnym oraz w jednozmianowym trybie pracy. Przy planowaniu harmonogramu działania punktów trzeba było też uwzględnić ograniczone możliwości kadrowe.

Jak podkreślono, "teraz sytuacja wraca powoli do normy" i od 4 maja do pracy wróciły kolejne dwa punkty. W POP-ie na Lotnisku Chopina można załatwić sprawy od poniedziałku do piątku, w godz. 7.00 – 16.00. Punkt w CH Blue City zaprasza pasażerów od poniedziałku do soboty, od godz. 11.00 do 19.30.

d2tzdk6

Od 25 kwietnia działa też POP przy stacji metra Trocka na linii M2. Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku, w godz. 11.00 – 20.00.

Fundusz Odbudowy. Co z wnioskiem Koalicji Obywatelskiej? Waldemar Buda nie pozostawia złudzeń

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2tzdk6

Podziel się opinią

Share
d2tzdk6
d2tzdk6