Trwa ładowanie...

Warszawa. Porozmawiać z prawdziwym bohaterem - bezcenne. Powstańcy Warszawy czekają

Potrzebni są wolontariusze, którzy rozwiozą posiłki, odprowadzą do lekarza, pospacerują lub po prostu porozmawiają. Do pomocy, która może być źródłem dumy, poszukiwane są osoby energiczne, pogodne, mające trochę wolnego czasu, a sporo empatii i chęci pomocy innym.

Share
Warszawa. Dom Wsparcia dla Powstańców Warszawskich na ulicy Nowolipie 22 czeka na wolontariuszy. Można porozmawiać z powstańcem, pójść z nim na spacer, odprowadzić do lekarza, podrzucić posiłki lub odwiedzić w domu
Warszawa. Dom Wsparcia dla Powstańców Warszawskich na ulicy Nowolipie 22 czeka na wolontariuszy. Można porozmawiać z powstańcem, pójść z nim na spacer, odprowadzić do lekarza, podrzucić posiłki lub odwiedzić w domuŹródło: Facebook.com
d47acww

Sprawdzić się można na wielu płaszczyznach. To może być zadaniowe działanie - koordynacja, transport, pilnowanie harmonogramów, umawianie wizyt lekarskich, ale także potrzebne są osoby otwarte, serdeczne, uważne i lubiące ludzi, które porozmawiają, wysłuchają i pograją w gry stolikowe.

Przydadzą się też aktywni pomocnicy, którzy będą mogli zaangażować się w codzienne rozwożenie posiłków, od poniedziałku do piątku, w godzinach 12 -14.30. Na pracę w Domu Wsparcia można przeznaczać dowolną ilość czasu w powszednie dni od 10 do 15. Bez konkretnych przedziałów czasowych działać natomiast mogą osoby, które zadeklarują uczestnictwo w spacerach z powstańcami lub odwiedzanie ich w domach.

Warszawa. Porozmawiać z prawdziwym bohaterem - bezcenne. Powstańcy Warszawy czekają na wolontariuszy

"Jesteśmy ostatnią generacją, która ma szansę na kontakt ze świadkami naszej wojennej historii. Wolontariat w Domu Wsparcia to zaszczyt i przywilej, który daje wiele radości i satysfakcji" - nakłaniają rekruterzy i zachęcają do wysyłania zgłoszeń na mejlowy adres dom.wsparcia@monopolpraski.pl.

Dom Wsparcia dla Powstańców Warszawskich, działająca przy ulicy Nowolipie 22 na warszawskim Muranowie, prowadzona jest przez Stowarzyszenie Monopol Warszawski we współpracy z Towarzystwem Przyjaciół Warszawy. Działalność placówki współfinansowana ze środków Miasta Stołecznego Warszawy.

Sposoby na mrówki w domu. Zdradzamy, jak pozbyć się owadów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d47acww

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d47acww
d47acww