Trwa ładowanie...

Warszawa. Przeszukanie CBA w stołecznym ratuszu

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego rozpoczęli w środę kontrolę kilku miejsc w województwie mazowieckim i wielkopolskim. Służby przeszukały m.in. Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta.
Share
Warszawa. CBA w ratuszu, fot. CBA
Warszawa. CBA w ratuszu, fot. CBA
dc3ily8

W środę 7 października Centralne Biuro Antykorupcyjne poinformowało o działaniach na terenie Warszawy oraz Wielkopolski. Przeszukania do jakich doszło odbyły się na polecenie Prokuratury Regionalnej w Szczecinie.

Warszawa. CBA w Biurze Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta

Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego weszlim.in. do domu byłego funkcjonariusza Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, jak również byłego funkcjonariusza policji, przedsiębiorcy, a także do Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy.

dc3ily8

Chodzi o "podejrzenia wręczenia łapówek w zamian za ujawnienie tajemnicy służbowej".

"Sprawa jest wynikiem uzyskania materiału dowodowego w ramach śledztwa dotyczącego działania na szkodę Zakładów Chemicznych Police S.A." – tłumaczy w środowym komunikacie CBA.

Sławomir Nowak zatrzymany. Janusz Kowalski: skończył jako zwykły łapówkarz

Zebrany w miejscach przeszukań materiał dowodowy zostanie teraz poddany analizie. Służby nie udzielają w tym momencie szczegółowych informacji w tej sprawie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dc3ily8

Podziel się opinią

Share
dc3ily8
dc3ily8