Trwa ładowanie...

Warszawa. Utrudnienia na Ursynowie. Al. KEN zamknięta przez budowę POW

W związku z budową Południowej Obwodnicy Warszawy kierowców czekają utrudnienia na Ursynowie. Od czwartku nie będzie można pojechać od al. KEN w kierunku ul. Rosoła.

Share
Warszawa. Na Ursynowie trwa budowa Południowej Obwodnicy Warszawy [zdj. ilustracyjne]
Warszawa. Na Ursynowie trwa budowa Południowej Obwodnicy Warszawy [zdj. ilustracyjne] Źródło: PAP, fot: Leszek Szymański
d1zuumc

Zmiany w ruchu na Ursynowie będą trwały ponad tydzień, od czwartku 1 lipca do poniedziałku 12 lipca.

Około 50-metrowy odcinek ulicy Płaskowickiej od Al. KEN w kierunku ulicy Rosoła zostanie całkowicie wyłączony z ruchu.

Niemożliwe będzie również zjechanie z ronda na skrzyżowaniu Płaskowickiej i al. KEN w kierunku Rosoła. Poprowadzono natomiast objazd ul. Gandhi, Cynamonową do ul. Lanciego lub ul. Wąwozową, al. KEN, ul. Belgradzką do ul. Lanciego.

d1zuumc

W związku z pracami rozbiórkowymi i brukarskimi niedostępne dla pieszych będzie przejście przez ulicę Płaskowickiej. Natomiast uruchomione zostanie przejście przez aleją KEN po stronie ulicy Polaka.

Podwyżki dla posłów? Zdecydowany komentarz wicerzecznika PiS

Warszawa. Kolejne zmiany od czwartku. Objazdy ronda

W czwartek 8 lipca rozpoczną się kolejne zmiany. Rondo Krahelskiej zostanie w całości zamknięte. Wieczorem rozpoczną się prace związane z asfaltowaniem skrzyżowania Płaskowickiej z al. KEN.

Objazdy prowadzić będą do ul. Gandhi, a następnie ul. Pileckiego lub ul. Dereniową do ul. Płaskowickiej lub ul. Rosoła do ul. Belgradzkiej. Utrzymany zostanie ruch na trzech z czterech przejść dla pieszych w rejonie ronda. Mogą się one zmieniać wraz z postępem prac.

d1zuumc

Ruch będzie funkcjonować w docelowym układzie, od poniedziałku, 12 lipca na ul. Płaskowickiej od ul. Polskie Drogi do ul. Lanciego.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d1zuumc

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zuumc
d1zuumc