Trwa ładowanie...
d4m6kda

Warszawa. W weekend duże utrudnienia na stołecznych drogach

Władze miasta zapowiadają prace weekendowe na stołecznych drogach. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami nie tylko w centrum.
Share
Warszawa. Weekendowe utrudnienia
Warszawa. Weekendowe utrudnieniaŹródło: Urząd m.st. Warszawa
d4m6kda

W weekend ruszy kolejny etap prac w al. Jana Pawła II. Drogowcy zamierzają wymienić nawierzchnię na wylotach ronda Czterdziestolatka.

Warszawa. Prace w al. Jana Pawła II

Kolejne prace rozpoczną się już w piątek 6 listopada, około godz. 22.00 i potrwają do poniedziałku 9 listopada do godz. 4.00 rano.

d4m6kda

Urząd Miasta ostrzega, że w tym czasie kierowcy nie będą mogli zjechać z ronda Czterdziestolatka w al. Jana Pawła II i ul. Chałubińskiego. Możliwe będzie natomiast zawrócenie na rondzie. Miasto zaplanowało objazdy, które przebiegną ulicami Marszałkowską, Emilii Plater lub do ul. Koszykowej.

Dr Magdalena Krajewska o udziale w protestach: Jako lekarz muszę powiedzieć swoje zdanie

"Autobusy linii: 131, 501, 519, 522, 525 oraz nocnych: N11, N16, N22, N24, N25, N31, N37, N41, N42, N61, N66, N72 i N81 do przystanku końcowego przy Dworcu Centralnym dojadą ulicami: Emilii Plater – Świętokrzyska – al. Jana Pawła II i dalej tunelem. Autobusy linii 174, 200, N34, N36 i N86 będą kursowały wiaduktem nad Al. Jerozolimskimi i zawracały na rondzie ONZ. Również w kierunku Bokserskiej i Os. Kabaty będą jechały al. Jana Pawła II i wiaduktem. Autobusy linii 504 jadące w kierunku Dworca Centralnego zostaną skierowane na objazd ulicami: Towarowa – Prosta – al. Jana Pawła II, a linii nocnych N32 i N43: Żelazna – Prosta – al. Jana Pawła II. Ulicą Prostą i al. Jana Pawła II pojadą także autobusy linii N91" – podała Karolina Gałecka rzeczniczka stołecznego ratusza.

d4m6kda

Warszawa. Remont ulicy Dzielnej

Dzielnica Wola planuje weekendową modernizację ulicy Dzielnej. Chodzi o wymianę krawężników i nawierzchni chodnika. Ulica Dzielna zostanie zamknięta dla ruchu od al. Jana Pawła II do ul. Smoczej w sobotę i niedzielę, 7 i 8 listopada.

Warszawa. Weekendowe utrudnienia Urząd m.st. Warszawa
Warszawa. Weekendowe utrudnienia Źródło: Urząd m.st. Warszawa

Warszawa. Tramwajarze na Białołęce

Tramwaje Warszawskie zbudują przedłużenie trasy tramwajowej na Winnicę na Białołęce.

d4m6kda

Remont rozpoczął się w czwartek 5 listopada, kiedy to zwężona została jezdnia ul. Światowida na odcinku od ul. Strumykowej do wysokości ul. Barei.

Warszawa. Remont nawierzchni na Instalatorów

Wystartował także remont nawierzchni ulicy Instalatorów. Rejon ten zostanie zamknięty dla ruchu drogowego w sobotę i niedzielę 7 i 8 listopada.

Miasto na czas prowadzonych prac zawiesza kursowanie autobusów linii 228.

d4m6kda

Warszawa. Zmiany na ulicy Posag 7 Panien

"W sobotę i niedzielę, 7 i 8 listopada, zamknięta dla ruchu będzie także ul. Posag 7 Panien pomiędzy torami kolejowymi a ul. Szamoty. Na jezdni prowadzone będą prace związane z budową wodociągu. Objazd będzie poprowadzony ulicami Gierdziejewskiego – Balicka – Władysława Jagiełły – Traktorzystów. Autobusy linii 177 będą kursowały na skróconej trasie: WKD Opacz – Posag 7 Panien" – dodaje Karolina Gałecka.

Warszawa. Weekendowe utrudnienia Urząd m.st. Warszawa
Warszawa. Weekendowe utrudnienia Źródło: Urząd m.st. Warszawa

Informacje dotyczące zmian w ruchu drogowym można śledzić na stronie: www.infoulice.um.warszawa.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4m6kda

Podziel się opinią

Share
d4m6kda
d4m6kda