Trwa ładowanie...
d3ff28h

Warszawa. Wracał samochodem z Sycylii. Pod maską znalazł jaszczurkę

Mężczyzna wracał samochodem z Sycylii do Warszawy. podczas wymiany oleju mechanicy znaleźli pod maską śpiącą jaszczurkę. Ta jest już w warszawskim ZOO.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jaszczurka, którą znaleziono w Warszawie
Jaszczurka, którą znaleziono w Warszawie (Straż Miejska)
d3ff28h

Strażnicy miejscy z Ekopatrolu otrzymali niecodzienne zgłoszenie. Późnym wieczorem w poniedziałek udali się do warsztatu samochodowego na Żeraniu. Na miejscu czekał na nich egzotyczny gad.

Z ziemi włoskiej do Polski. Jaszczurka w Warszawie

To miała być zwykła wymiana oleju. Mężczyzna pojechał do warsztatu po drugiej podróży. Właśnie wrócił z Sycylii. To co zobaczyli mechanicy otwierając pokrywę silnika, przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Pod osłoną silnika drzemała sobie sporych rozmiarów jaszczurka. Najprawdopodobniej pod osłoną nocy szukała ciepłego schronienia.

d3ff28h

Zobacz także: Odkrycie na plaży. Od razu chwyciła za aparat

Z gadem nie pogadasz

Zwierzę było wyjątkowo grzecznym pasażerem. Kierowca ani razu nie wpadł na pomysł, że może z nim podróżować ktoś jeszcze. Całą drogę z Sycylii do Warszawy przebył z jaszczurką pod maską. Pasażer na gapę został złapany przez mechaników i przekazany strażnikom miejskim. Ci zawieźli jaszczurkę do warszawskiego ZOO. Tu znajdzie wygodniejsze miejsce do odpoczynku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d3ff28h

Podziel się opinią

Share
d3ff28h
d3ff28h