Trwa ładowanie...
do8kp6l

Warszawski Dzień Zwierząt na Polu Mokotowskim. Przyprowadź swojego zwierzaka!

Imprezę poprowadzą znani dziennikarze: Marzena Rogalska oraz Michał Olszański.
Share
Warszawski Dzień Zwierząt na Polu Mokotowskim. Przyprowadź swojego zwierzaka!
do8kp6l

W sobotę, 21 maja na Polu Mokotowskim odbędzie się Warszawski Dzień Zwierząt. Jest to wydarzenie dedykowane szczególnie miłośnikom wszystkich zwierząt. Imprezę poprowadzą znani dziennikarze: Marzena Rogalska oraz Michał Olszański.

Warszawski Dzień Zwierząt to jedno z kluczowych letnich wydarzeń w stolicy, które łączy wymiar edukacyjny z rozrywkowym. Impreza przygotowana z myślą o zwierzętach - zarówno udomowionych, jak i dzikich - odbędzie się na Polu Mokotowskim. Będzie to wyjątkowa okazja, by na miejscu spotkać specjalistów, którzy na co dzień zajmują się zwierzętami i zapytać ich o profesjonalne rady w postępowaniu ze zwierzętami.

Wyjątkowym zainteresowaniem uczestników zapewne cieszyć się będą warsztaty pt. "pies i dziecko", wielka parada psów oraz prelekcje o relacjach człowiek - pies.

do8kp6l

Dla osób, które przyjdą ze swoimi czworonogami przygotowano specjalny tor przeszkód do zabawy w agility. Organizatorzy informują, iż w tym dniu podjęta zostanie próba pobicia rekordu Polski w liczbie psów, które w tym samym momencie podają łapę.

Głównym organizatorem akcji jest warszawskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Na Paluchu". Warszawski Dzień Zwierząt potrwa od godz. 13.00 do 22.00. Na miejscu odbędzie się m.in. koncert zespołu "Raz Dwa Trzy", "Saatus" oraz "Kombi". Zabawę poprowadzą: Marzena Rogalska i Michał Olszański.

Z przystanku Metro Centrum gości dowozić będzie zabytkowy autobus "Ogórek".

Przeczytaj też: ZTM wprowadza zmiany. Rewolucja w nocnych autobusach

do8kp6l

Podziel się opinią

Share
do8kp6l
do8kp6l