Trwa ładowanie...

Warszawski Dzień Zwierząt na Polu Mokotowskim. Przyprowadź swojego zwierzaka!

Imprezę poprowadzą znani dziennikarze: Marzena Rogalska oraz Michał Olszański.

Warszawski Dzień Zwierząt na Polu Mokotowskim. Przyprowadź swojego zwierzaka!
diutf34
diutf34

W sobotę, 21 maja na Polu Mokotowskim odbędzie się Warszawski Dzień Zwierząt. Jest to wydarzenie dedykowane szczególnie miłośnikom wszystkich zwierząt. Imprezę poprowadzą znani dziennikarze: Marzena Rogalska oraz Michał Olszański.

Warszawski Dzień Zwierząt to jedno z kluczowych letnich wydarzeń w stolicy, które łączy wymiar edukacyjny z rozrywkowym. Impreza przygotowana z myślą o zwierzętach - zarówno udomowionych, jak i dzikich - odbędzie się na Polu Mokotowskim. Będzie to wyjątkowa okazja, by na miejscu spotkać specjalistów, którzy na co dzień zajmują się zwierzętami i zapytać ich o profesjonalne rady w postępowaniu ze zwierzętami.

Wyjątkowym zainteresowaniem uczestników zapewne cieszyć się będą warsztaty pt. "pies i dziecko", wielka parada psów oraz prelekcje o relacjach człowiek - pies.

diutf34

Dla osób, które przyjdą ze swoimi czworonogami przygotowano specjalny tor przeszkód do zabawy w agility. Organizatorzy informują, iż w tym dniu podjęta zostanie próba pobicia rekordu Polski w liczbie psów, które w tym samym momencie podają łapę.

Głównym organizatorem akcji jest warszawskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt "Na Paluchu". Warszawski Dzień Zwierząt potrwa od godz. 13.00 do 22.00. Na miejscu odbędzie się m.in. koncert zespołu "Raz Dwa Trzy", "Saatus" oraz "Kombi". Zabawę poprowadzą: Marzena Rogalska i Michał Olszański.

Z przystanku Metro Centrum gości dowozić będzie zabytkowy autobus "Ogórek".

diutf34
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
diutf34