Trwa ładowanie...

Wawer. Syn ministra porąbał sąsiadom drzwi siekierą

"Na początku wszyscy starali się mu pomóc, jednak on nie chciał od nikogo pomocy"

Wawer. Syn ministra porąbał sąsiadom drzwi siekierą
driksiy
driksiy

Minister energii w rządzie Beaty Szydło, Krzysztof Tchórzewski, jest ojcem dwóch dorosłych synów. Jeden z nich, 43-letni Konrad jest alkoholikiem, którego boją się sąsiedzi - pod wpływem alkoholu robi się bowiem agresywny i zagraża ich bezpieczeństwu. Jak donosi Super Express, kilka dni temu rzucił się na sąsiadów z siekierą, a ponieważ schronili się w domu, porąbał im drzwi.

- Kilka dni temu policjanci podjęli interwencję wobec jednego z mieszkańców osiedla Radość w Wawrze, który uszkodził sąsiadowi drzwi domu jednorodzinnego - potwierdza Joanna Węgrzyniak, rzeczniczka prasowa Komendy Rejonowej Policji Warszawy-Wawer.W tej sprawie prowadzone jest dochodzenie. Syn ministra Tchórzewskiego usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za co grozi nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Drugi z synów ministra, Karol, radny sejmiku województwa mazowieckiego, potwierdza, że brat ma kłopot z alkoholem i jest agresywny. Jak ujawnia w tabloidzie, na początku wszyscy starali się mu pomóc, jednak on nie chciał od nikogo pomocy. Z rodziny kontakt z Konradem utrzymują tylko rodzice, którzy nie tracą nadziei, że wyjdzie on z alkoholizmu. Alkoholizm powoduje, że jest agresywny, być może w ubiegły czwartek miał jakiś napad agresji. Prawdopodobnie trafił już do zakładu zamkniętego.

Minister Tchórzewski przekonuje w tabloidzie, że ta sprawa w ogóle go nie dotyczy. - Syn jest prywatną osobą, w trudnym kontakcie z ojcem i sam odpowiada za swoje czyny - wyjaśnia. - Nie komentuję tej sprawy, on ma swoje życie. Jeśli coś zrobił nie tak, to będzie za to odpowiadał. Ostatni raz z synem Konradem kontaktowałem się z półtora tygodnia temu. Nic nie wiem o tej sytuacji. Mój syn nie życzył sobie już od dłuższego czasu, żebym z kimkolwiek o nim rozmawiał. Nie życzył sobie, aby się w jego życie wtrącać. Moja opieka jako ojca już dawno się nad nim skończyła - dodaje minister.

driksiy
driksiy
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
driksiy