Trwa ładowanie...

Więckiewicz jako Hitler, Nergal jako Ribbentrop!

Twórca "Kilera" kręci w Warszawie nowy film!

Więckiewicz jako Hitler, Nergal jako Ribbentrop!
d3ly4q4
d3ly4q4

Cała akcja filmu będzie się toczyć na ulicach naszego miasta. Nowa komedia twórcy "Kilera", "Seksmisji" czy "Vabanku" ma tytuł "AmbaSSada". Jej bohaterowie będą przenosić się w czasie do Warszawy roku 1939.

Kogo możemy w nim zobaczyć? Roberta Więckiewicza w roli Hitlera oraz muzyka Adama "Nergala" Darskiego jako Ribbentropa! Więckiewicz zagrał niedawno laureata Pokojowej Nagrody Nobla - Lecha Wałęsę. Teraz musi się wcieli w zupełnie kogoś przeciwnego, zbrodniarza odpowiedzialnego za śmierć milionów ludzi!

Część zdjęć zapewne będzie kręcone w miejscach, w których można odtworzyć atmosferę z czasów II Wojny. Być może to będzie Praga Północ, może też zabytkowa część lewobrzeżnej Warszawy. Z kolei czasy współczesne będą kręcone po lewej stronie Wisły.

"AmbaSSada" to komedia fantastyczna. Rozgrywa się w dwóch światach - w 2012 i 1939 roku. Bohaterowie filmu mieszkają w kamienicy, której winda ma szczwególne właściwości - przenosi ich w czasie do Warszawy tuż przed wybuchem II wojny światowej.

d3ly4q4

Machulski reżyseruje ten film na podstawie własnego scenariusza. Producentem komedii jest Studio Filmowe Zebra, a koproducentem CANAL+. Oprócz Więckiewicza i Nergala, w "AmbaSSadzie" zagra m.in. Jan Englert. Zdjęcia potrwają do 25 sierpnia. Premiera w 2013 roku.

d3ly4q4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ly4q4