Trwa ładowanie...

Wiemy, gdzie stanie MIŚ!

Internetowa sonda wybrała Misiowi Barei nowy dom, a raczej... domy

Wiemy, gdzie stanie MIŚ!
d2ofwnv
d2ofwnv

Zakończyła się sonda dotycząca nowej lokalizacji dla kultowego Misia. Przypomnijmy, że stary Miś został spalony , a lokalizacja dla nowego miała być wybrana staranniej. Sonda odbywała się na stronie Urzędu Dzielnicy Bemowo. W ankiecie wzięło udział 4766 osób. Już od początku było widać, że dwie z czterech zaproponowanych lokalizacji mają zdecydowanie więcej zwolenników. Ostatnie kilka dni to ostra walka między nimi. Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Ostatecznie wyniki sondy prezentują się następująco:

OKOLICE AMFITEATRU W PARKU GÓRCZEWSKA - 45.56% (2171 głosów)
OKOLICE BEMOWSKIEGO CENTRUM KULTURY - 44.43% (2118 głosów)
OKOLICE URZĘDU DZIELNICY BEMOWO - 5.94% (283 głosy)
PLAC ZABAW PRZY FORCIE BEMA - 4.07% (194 głosy)

Jednakże radni zdecydowali, że różnica między dwoma pierwszymi miejscami jest tak nieznaczna, że trudno wyłonić ostatecznego zwycięzcę.

d2ofwnv

Trener Jarząbek, który z niecierpliwością czekał na wyniki sondy zajadając puree z dżemem w barze Apis w rozmowie telefonicznej z Burmistrzem ustalił, iż jest taka stara tradycja, że jeżeli dwie lokalizacje zdobywają zbliżoną ilość głosów należy strony pogodzić i oddać im Misia na podstawie ekstradycji - orzeczono - zwołano 30 Plenum Spółdzielni Zenum i ustalono że MIŚ w okresie zimowym znajdzie schronienie w Bemowskim Centrum Kultury, a po ustaniu mrozów wszyscy mieszkańcy Bemowa zostaną świadkami narodzin nowej świeckiej tradycji i wezmą udział w pochodzie z Misiem do Parku Górczewska, gdzie MIŚ będzie cieszył swoim widokiem w okresie letnim.

d2ofwnv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ofwnv