Trwa ładowanie...
d1iwcr0

Wola. Nazwali skwer imieniem słynnego... psa

Zakończył się remont skweru Psa Fafika przy ul. Ogrodowej 43 na warszawskiej Woli. Szczególną uwagę przykuwają trampoliny, wybieg dla psów i ciekawa siłownia plenerowa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wola. Nazwali skwer imieniem  słynnego... psa
(Urząd Dzielnicy Wola, Fot: Urząd Dzielnicy Wola)
d1iwcr0

Skwer znajduje się pomiędzy ulicą Ogrodową a ul. Żelazną i został podzielony na trzy strefy. - Jest plac zabaw dla dzieci, miejsce ze sprzętem do wypoczynku i rekreacji dla młodzieży i dorosłych oraz wybieg dla psów. Teraz na skwerze Psa Fafika każdy znajdzie coś dla siebie - mówi w radiu RDC Krzysztof Strzałkowski, burmistrz dzielnicy Wola.

Urząd Dzielnicy Wola
Podziel się

Na nowym terenie mieszkańcy stolicy mogą korzystać z siłowni plenerowej, stołu do ping-ponga i gier planszowych. To również idealne miejsce dla najmłodszych. Znajdują sie tam trampoliny, piskownice, karuzele i huśtawki. Pupile mają do dyspozycji zielony wybieg wzbogacony o różne sprzęty.

d1iwcr0

Zobacz wideo: NASA publikuje wyniki badań nad Antarktydą

Półtora roku temu mieszkańcy zgłosili projekt modernizacji tego terenu do budżetu partycypacyjnego. Nazwa skweru przyjęła "imię" Psa Fafika znanego z tygodnika "Przekrój". Inwestycja kosztowała 465 tys. złotych.

Urząd Dzielnicy Wola
Podziel się

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

*Przeczytaj też: Brat 14-letniej Turczynki przerywa milczenie. Opowiada o pobiciu siostry *

d1iwcr0

Podziel się opinią

Share

d1iwcr0

d1iwcr0